7656 |
1942 tryptyk z kaplicy obozowej, gwarancja Schmutz. | Fi.7ax |
| 200 PLN | |
7657 |
1942 tryptyk z kaplicy obozowej, gwarancja Schmutz. | Fi.7dxC |
| 300 PLN | |
7658 |
1942 Bożonarodzeniowa grafika obozowa, sygnowano Bronek. | |
| 150 PLN | |
7659 |
1943 Wielkanocna grafika obozowa, na odwrocie życzenia, data 8.IV.43. Neubrandenburg i podpis Bronek. | |
| 150 PLN | |
7660 |
1943 potwierdzenie otrzymania paczki wysłanej 15.IX z Bejrutu przez Komitet Pomocy jeńcom polskim działający przy oddziale lewantyńskim Francuskiego Czerwonego Krzyża; minimalnie słabszy stan zachowania; temat - CZERWONY KRZYŻ. | |
| 120 PLN | |
7661 |
1944 kaplica, jasnozielony znaczek za 20 f., gwarancja Schmutz. | Fi.1 |
| 420 PLN | |
7662 |
1944 świetlica, mini arkusik drukarski znaczka za 5 f. w kolorze czarnym, gwarancja Falkowski. | Fi.2 |
| 1 500 PLN | |
7663 |
1944 syrena, znaczek za 10 f. na bibułkowym papierze, cięty, z dużymi marginesami wokół, piękny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.4ay1A |
| 80 PLN | |
7664 |
1944 Syrena, znaczek za 10 f. na bibułkowym papierze, cięty, z dużymi marginesami wokół, piękny stan, gwarancja Schmutz. | Fi.4ay1A |
| 60 PLN | |
7665 |
1944 Syrenka, gwarancja Schmutz. | Fi.4bx |
| 40 PLN | |
7666 |
1944 kaplica, gwarancja Schmutz. | Fi.5IIbC |
| 60 PLN | |
7667 |
| 400 PLN | |
7668 |
1944 kartka ze znakiem opłaty Gryf, jedyny znany egzemplarz z drukiem podwójnym, normalnym i odwróconym, kartka taka nie była do tej pory opisana i katalogowana, unikat wśród walorów poczt obozowych, fotoatest i Kronenberg. | Fi.Cp1Np |
| 5 000 PLN | |
7669 |
1944 Druk znaków opłaty na zdjęciach dostarczonych przez klientów - unikalna próba z wzorami znaków opłaty nr 4, 5 i 9; eksperyment był udany, a znaki te, w nieco zmienionych barwach, zastosowano do druku na kartach pocztowych w lutym 1944; znak opłaty nr 5 stosowano tylko w dniu 29.II. w kolorze oliwkowym, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.Cp4 P |
| 6 000 PLN | |