Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
13670 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 30 PLN | |
13671 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Jungjohann. | Fi.29 Mi.28 |
| 20 PLN | |
13672 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja Kwaśniewski, Schmutz. | Fi.29 Mi.28 |
| 20 PLN SOLD | |
13673 |
1918 drugie wydanie lubelskie, gwarancja. | Fi.29 Mi.28 |
| 40 PLN | |
13674 |
1918 drugie wydanie lubelskie, parka znaczków z nadrukiem z poz. 29-30, prawy znaczek z błędem "brak TA", niewielka podlepka, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.29 B10 Mi.28 |
| 50 PLN | |
13675 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z poz. 20 "brak TA", gwarancja i opis Schmutz.. | Fi.29 B10 Mi.28 |
| 50 PLN | |
13676 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku z błędem "brak liter TA", gwarancja Schmutz. | Fi.29 B10 Mi.28 |
| 35 PLN | |
13677 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek za 90 hal. z błędem "uszkodzone O w POLSKA", gwarancja Gryżewski. | Fi.29 B22 Mi.28 |
| 60 PLN | |
13678 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z brzegowym uszkodzeniem nadruku - brak liter ZTA, gwarancja Jungjohann. | Fi.29 B9 Mi.28 |
| 35 PLN | |
13679 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, minimalny ślad po podlepce, gwarancja Rachmanow, Mikulski, Schmutz. | Fi.29No Mi.28K |
| 150 PLN SOLD | |
13680 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z odwróconym nadrukiem, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.29No Mi.28K |
| 250 PLN | |
13681 |
1918 drugie wydanie lubelskie, znaczek z nadrukiem odwróconym z błędem "brak prawego ramienia T", rzadkie, gwarancja Mikulski, Jungjohann. | Fi.29No B11 Mi.28K |
| 900 PLN | |
13682 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie formy, znaczek za 5 hal. - wartość nie dopuszczona do obiegu. | |
| 50 PLN | |
13683 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie formy, znaczek za 6 hal. - wartość nie dopuszczona do obiegu. | |
| 50 PLN | |
13684 |
1918 drugie wydanie lubelskie, nadużycie formy, znaczek za 12 hal. - wartość nie dopuszczona do obiegu. | |
| 50 PLN | |
13685 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 81, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 600 PLN | |
13686 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 39, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.30 Mi.29 |
| 1 000 PLN | |
13687 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 35 z błędem "cienkie Z", ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.30B1 Mi.29 |
| 1 800 PLN | |
13688 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 4 z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein. | Fi.30 B1 Mi.29 |
| 1 750 PLN | |
13689 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 48, bardzo ładny stan, gwarancja Jungjohann i z oznaczeniem Schmutz. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 100 PLN | |
13690 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 49, gwarancja Mikstein, Jungjohann. | Fi.31 Mi.30 |
| 2 000 PLN | |
13691 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 5 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.20, lekki ślad po podlepce, bardzo ładny stan, gwarancja i opis Mikstein, historyczne sygnatury ołówkiem Larking, Kronenberg, fofoatest Kronenberg. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 200 PLN SOLD | |
13692 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 75, gwarancja Mikulski, Jungjohann. | Fi.31 Mi.30 |
| 1 600 PLN SOLD | |
13693 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 83, gwarancja Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 80 PLN SOLD | |
13694 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 12, gwarancja Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 80 PLN | |
13695 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 46 - uszkodzone PP, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 100 PLN | |
13696 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I z poz. 6 - uszkodzone PP, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32I Mi.31 |
| 100 PLN | |
13697 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 63, gwarancja Miszczak. | Fi.32I Mi.31 |
| 100 PLN SOLD | |
13698 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 71, gwarancja Miszczak. | Fi.32I Mi.31 |
| 100 PLN SOLD | |
13699 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy pierwszej z poz. 35 z błędem "cienkie Z", gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 150 PLN SOLD | |
13700 |
1919 wydanie krakowskie, prawy znaczek z błędem "cienkie Z", znaczek z błędem postfrisch, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32I B1 Mi.31 |
| 450 PLN | |
13701 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 17, gwarancja Mikstein, Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 380 PLN | |
13702 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 15, duże podlepki, gwarancja Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 180 PLN | |
13703 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 16, gwarancja i oznaczenie Mikstein. | Fi.32II Mi.31 |
| 350 PLN | |
13704 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy IIE z poz. 43, brzydkie podlepki, gwarancja i oznaczenie Jungjohann. | Fi.32II Mi.31 |
| 180 PLN | |
13705 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 48, gwarancja i oznaczenie Miszczak. | Fi.32II Mi.31 |
| 110 PLN | |
13706 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 38, gwarancja i oznaczenie Schmutz. | Fi.32II Mi.31 |
| 500 PLN | |
13707 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIE z poz. 37 z błędem "ścięte C", prawie niewidoczny ślad po zdjętej podlepce, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.32II B5 Mi.31 |
| 1 200 PLN SOLD | |
13708 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy I poz. 48, gwarancja Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 000 PLN | |
13709 |
1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.93, ładny stan, gwarancja i opis Schmutz. | Fi.33 Mi.32 |
| 1 100 PLN | |