Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
16539 |
1918 wydanie lubelskie, dwie karty czyste na kartonie szarym z nadrukiem w kolorze czerwonobrązowym i czerwonym. | Fi.Cp4 |
| 220 PLN | |
16540 |
1919 wydanie krakowskie, fragment przekazu paczkowego - dowód nadania. | Fi.Ca3 |
| 40 PLN | |
16541 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 120. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
16542 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 44; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp14IIx |
| 100 PLN | |
16543 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typu 44; bardzo dobry stan zachowania, skasowana grzecznościowo. | Fi.Cp14IIx |
| 50 PLN | |
16544 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 81 - fantazyjna czcionka "15h" wysłana z Wadowic 7.VIII.19 do Austrii, opłata jak w obrocie krajowym, stempel krakowskiej cenzury wojskowej K1. | Fi.Cp16IIx |
| 75 PLN | |
16545 |
1919 wydanie krakowskie, całostka z nadrukiem typ 14 wysłana z Dobrej koło Limanowej do Wiednia. | Fi.Cp16Ix |
| 131 PLN SOLD | |
16546 |
1919 karta do obrotu krajowego za 15 h., znak opłaty liliowy, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto; pierwsza linia adresu wysyłającego przerwana. | Fi.Cp25 |
| 80 PLN | |
16547 |
1919 wydanie krakowskie, przekaz paczkowy wydania 1916 z nadrukiem typ 20 z odbitą spacją drukarską pomiędzy 15, a h w nominale (występuje sporadycznie przy tym typie), przekaz zagięty w połowie. | Fi.Cs3 |
| 150 PLN | |
16548 |
1920 karta do obrotu krajowego za 15 f. (usunięte oznaczenie waluty), znak opłaty liliowy w typie I, linia dzieląca kartkę między "P" i "O" napisu KARTA POCZTOWA, wszystkie linie adresowe punktowane gęsto. | Fi.Cp31 |
| 100 PLN | |
16549 |
1920 całostka z hasłem propagandowym. | Fi.Cp32 |
| 20 PLN | |
16550 |
1920 kartka do obiegu zagranicznego wysłana z Solca do USA, nie rozcięta rzadka. | Fi.Cp37 |
| 190 PLN SOLD | |
16551 |
1920 całostka część na odpowiedź. | Fi.Cp 37B |
| 40 PLN | |
16552 |
1920 pokwitowanie telegraficzne. | Fi.Ct 4 |
| 75 PLN | |
16553 |
1921 kartka z opłacona odpowiedzią. | Fi.Cp 41 |
| 80 PLN | |
16554 |
1922 pokwitowanie telegraficzne dla polskiego Górnego Śląska, wyjątkowo czysto odbity nadruk, gwarancja Schmutz. | Fi.Ct11 |
| 800 PLN | |
16555 |
1923 pokwitowanie telegraficzne. | Fi.Ct 8 |
| 75 PLN | |
16556 |
1924 pokwitowanie telegraficzne. | |
| 75 PLN | |
16557 |
1931 Henryk Sienkiewicz, całostka z ilustracją 1, sygnatura VIII-1931, nieostre narożniki. | Fi.Cp50I |
| 50 PLN | |
16558 |
1932 druk w sprawach żywnościowych z obiegu, sygnatura VII-1932), dziury po dziurkaczu. | Fi.Cp 54 |
| 25 PLN | |
16559 |
1932 kartka w sprawach żywnościowych. | Fi.Cp 54 |
| 40 PLN | |
16560 |
1934 wydanie prowizoryczne, całostka z ilustracją 18. | Fi.Cp61I |
| 25 PLN | |
16561 |
1937 Koperta lotnicza "Śmigły - Rydz", czysta z oryginalnym papierem listowym w środku (Fi.50.-). | Fi.Ck9 |
| 40 PLN | |
16562 |
1937 Gdynia - Dworzec Morski, całostka o sygnaturze X-1937, z hasłem propagandowym L - CHROŃCIE LINIE TELEFONICZNE OD USZKODZEŃ. | Fi.Cp72 |
| 30 PLN | |
16563 |
1938 20-lecie odzyskania niepodległości, koperta. | Fi.Ck10 |
| 40 PLN | |
16564 |
1938 całostka z hasłem propagandowym P i sygnaturą X-1938. | Fi.Cp81 |
| 20 PLN | |
16565 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 47. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
16566 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 50. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
16567 |
1938 Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją 51. | Fi.Cp86 |
| 35 PLN | |
16568 |
1938 całostka z ilustracją 5 wysłana z Raby Wyżnej 4.VII.39 do Warszawy. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
16569 |
1938 całostka z ilustracją 44 wysłana z Raby Wyżnej 20.VII.39 do Warszawy. | Fi.Cp86 |
| 40 PLN | |
16570 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 29 - Fryderyk Chopin. | Fi.Cp86 |
| 140 PLN | |
16571 |
1938 król Kazimierz Jagiellończyk, całostka z ilustracją nr 30; temat-MUZYKA. | Fi.Cp86 |
| 50 PLN | |
16572 |
1939 kartka z ilustracją nr 61 - PCK, ślady po archiwizacji. | Fi.Cp86 |
| 55 PLN | |
16573 |
1939 kartka wysłana z Warszawy 4.VI.39, całostka z ilustracją 64 - o tematyce PCK. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
16574 |
1939 kartka wysłana z Skoczowa 20.IV.39, całostka z ilustracją 61 - o tematyce PCK. | Fi.Cp86 |
| 100 PLN | |
16575 |
1944 wydanie prowizoryczne, Klasycyzm: Bejsce; temat-ARCHITEKTURA. | Fi.Cp89 |
| 120 PLN | |
16576 |
1945 Belweder 1 zł, karta na kartonie szarym, sygnatura w układzie poziomym. | Fi.Cp94A |
| 30 PLN | |
16577 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp95AII |
| 40 PLN | |
16578 |
1945 Belweder 1,50 zł, karta na kartonie kremowoszarym, sygnatura w układzie poziomym, cecha zezwolenia na druk petitem; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp95AII |
| 40 PLN | |