16156 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, narożna parka znaczków za 40 gr., prawy z błędem "krótka stopa", gwarancja. | Fi.1270+1270s Mi.1418 |
| 25 PLN | |
16157 |
1963 mistrzostwa Europy w koszykówce, znaczek z błędem "krótka stopa". | Fi.1270s Mi.1418 |
| 10 PLN | |
16158 |
1963 20-lecie LWP, znaczek z błędem "dwóch pilotów". | Fi.1279t Mi.1427 |
| 35 PLN SOLD | |
16159 |
1963 20-lecie LWP, znaczek z powtarzalnym błędem "plama przy L w POLSKIEGO dająca wrażenie napisu POCSKIEGO". | Fi.1283 Mi.1431 |
| 40 PLN | |
16160 |
1963 20-lecie Ludowego Wojska Polskiego, znaczek za 2.50 zł. z błędem na poz.20 "uszkodzone O w POLSKIEGO", gwarancja. | Fi.1283s Mi.1431 |
| 50 PLN | |
16161 |
1963 wizyta radzieckich kosmonautów, znaczek z podwójnym nadrukiem, bardzo rzadkie, gwarancja Schmutz. | Fi.1286 Np Mi.1434 |
| 300 PLN SOLD | |
16162 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 30 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja. | Fi.1289x Mi.1437 |
| 20 PLN SOLD | |
16163 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym pionowo. | Fi.1289x Mi.1437 |
| 10 PLN | |
16164 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek za 40 gr. na papierze żeberkowanym pionowo, gwarancja. | Fi.1290x Mi.1438 |
| 40 PLN SOLD | |
16165 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek na papierze żeberkowanym pionowo. | Fi.1290x Mi.1438 |
| 10 PLN | |
16166 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "wgięta kopuła". | Fi.1295s Mi.1443 |
| 10 PLN | |
16167 |
1963 zdobywanie kosmosu, znaczek z błędem "ogonek przy 9". | Fi.1296u Mi.1444 |
| 15 PLN SOLD | |
16168 |
1963 rocznik kopert FDC (bez Bl: 27,.29I, 29II). | |
| 70 PLN | |
16169 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze kremowym. | Fi.Bl.27 Mi.Bl.29 |
| 95 PLN SOLD | |
16170 |
1963 XXVIII Mistrzostwa Świata w szermierce w Gdańsku, blok na papierze białym. | Fi.Bl.27 Mi.Bl.29 |
| 80 PLN | |
16171 |
1963 zdobywanie kosmosu, blok u góry nie przeperforowany, stan idealny. | Fi.bl. 29II Mi.Bl. 31II |
| 280 PLN | |
16172 |
1963 15-lecie zespołu "Mazowsze", komplet 10 ilustrowanych kart ostemplowanych okolicznościowo 23.IV.1964 w Warszawie; bardzo dobry stan zachowania. | Fi.Cp239-240I-V |
| 50 PLN | |
16173 |
1964 "XVII WYŚCIG POKOJU POKAZ FILATELISTYCZNY" Warszawa, znaczek na ilustrowanej kopercie ostemplowany okolicznościowo 8.V; temat-KOLARSTWO. | Fi.1160 Mi.1308 |
| 10 PLN | |
16174 |
1964 rocznik znaczków czystych. | Fi.1309-1411 Mi.1457-1560 |
| 180 PLN | |
16175 |
1964 koty, parka znaczków za 40 gr., lewy z błędem na poz.15 "krótsza brew kota", gwarancja. | Fi.1328t+1328 Mi.1476 |
| 30 PLN SOLD | |
16176 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, pasek z nazwą arkusza, środkowy znaczek z błędem "ścięte cyfry w 1964". | Fi.1365s Mi.1513 |
| 20 PLN | |
16177 |
1964 20 rocznica Powstania Warszawskiego, arkusz czysty z błędami na: poz.3 "ścięte cyfry w 1964", poz.17 niekatalogowany, rzadki błąd "kropka pod P w POWSTANIE", poz.19 "przerwane O w POWSTANIE"; na prawym marginesie oznaczenia kolorów, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1365s, 1365t, 136 Mi.1513 |
| 70 PLN SOLD | |
16178 |
1964 20. rocznica Powstania Warszawskiego, znaczek z błędem "kokardka". | Fi.1365t Mi.1513 |
| 10 PLN | |
16179 |
1964 100 rocznica urodzin Stefana Żeromskiego, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.1379 Mi.1527 |
| 30 PLN SOLD | |
16180 |
1964 III Kongres ZBoWiD, arkusz czysty. | Fi.1380 Mi.1528 |
| 50 PLN | |
16181 |
1964 FDC - "Walka i męczeństwo narodu polskiego", komplet 2 kopert ze znaczkami z przywieszkami. | Fi.1384-1388Pw Mi.1533-1537Zf |
| 20 PLN SOLD | |
16182 |
1964 "BITWA PANCERNA POD STUDZIANKAMI" Studzianki k/Kozienic, zestaw 4 kopert ostemplowanych okolicznościowo 16.VIII. | Fi.1730, 1732, 1733, Mi.1877, 1879, 18880 |
| 30 PLN | |
16183 |
1964 arkusik pamiątkowy z okazji 20-lecia wydania wodzów i Międzynarodowej Wystawy Filatelistycznej Lublin 64. | |
| 30 PLN | |
16184 |
1964 rocznik kopert FDC. | |
| 68 PLN | |
16185 |
1964 IX Zimowe Igrzyska Olimpijskie w Innsbrucku, blok na kopercie FDC (Michel 50 euro). | Fi.Bl.30 Mi.Bl.32 |
| 100 PLN | |
16186 |
1964 Igrzyska Olimpijskie w Tokio, blok z numeratorem z ośmioramienną gwiazdką. | Fi.bl.31t Mi.Bl.34 |
| 200 PLN | |
16187 |
1965 rocznik znaczków czystych. | Fi.1412-1503 Mi.1561-1652 |
| 35 PLN | |
16188 |
1965 statki żaglowe, parka znaczków za 1 zł., lewy częściowo, a prawy całkowicie sucho tłoczony, gwarancja. | Fi.1419 Mi.1568 |
| 400 PLN | |
16189 |
1965 zwierzęta prehistoryczne, prawy znaczek z błędem "krótszy pazur", znaczek bez błędu zagnieciony. | Fi.1424t Mi.1573 |
| 30 PLN SOLD | |
16190 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, znaczek za 50 gr., z błędem na poz.6 "ŚWIAT zamiast ŚWIATA", gwarancja. | Fi.1440s Mi.1589 |
| 30 PLN | |
16191 |
1965 mistrzostwa świata w klasie Finn, lewy znaczek z błędem "SWIAT zamiast ŚWIATA", w narożniku numer sektora 3. | Fi.1440s Mi.1589 |
| 30 PLN SOLD | |
16192 |
1965 konferencja ministrów łączności w Pekinie, góra arkusza z przywieszką. | Fi.1447 Mi.1596 |
| 120 PLN | |
16193 |
1965 VI Konferencja Ministrów Łączności w Pekinie - arkusz kasowany (na znaczkach pełna guma), z "długą" przywieszką; złożony poziomo, niewielkie ubytki na licu papieru; ogólnie dobry stan zachowania (liczone jako znaczki z przywieszką). | Fi.1447 Mi.1596 |
| 150 PLN SOLD | |
16194 |
1965 storczyki, marginesowy znaczek za 20 gr. z brakiem koloru czerwonobrązowego (Fi.500.-), gwarancja Krawczyk. | Fi.1463s Mi.1712F |
| 400 PLN | |
16195 |
1965 rocznik kopert FDC. | |
| 69 PLN | |