The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 30. Polish People's Republic 1952-1989

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
13826

1954 zwierzęta chronione, blok legitymacyjny.

Fi.743A
Mi.885B 
40 PLN
13827

1954 zwierzęta chronione, blok legitymacyjny.

Fi.744A
Mi.886B 
40 PLN
13828

1954 zwierzęta chronione, blok legitymacyjny.

Fi.744A
Mi.886B 
25 PLN
13829

1954 zwierzęta chronione, blok legitymacyjny.

Fi.746A
Mi.888B 
60 PLN
13830

1954 zwierzęta chronione, blok legitymacyjny.

Fi.746B
Mi.888A 
50 PLN
13831

1954 X-lecie PRL, blok legitymacyjny.

Fi.747
Mi.889 
45 PLN
13832

1954 FDC - "10-lecie PRL", 5 kopert, seria 10 znaczkowa.

Fi.747-756
Mi.889-896 
180 PLN
13833

1954 X-lecie PRL, blok legitymacyjny.

Fi.749I
130 PLN
13834

1954 rocznik kopert FDC (bez bloku "niebieskiego").


550 PLN
13835

1954-1989 ssaki gady i płazy - zestaw kompletnych czystych serii znaczków tematycznych, w bardzo dobrym stanie (Mi.151 euro).


210 PLN
13836

1954 III Zjazd PZF, blok czysty.

Fi.Bl.13
60 PLN
13837

1954 FDC - "III Zjazd PZF" blok lotniczy - "zielony" (Mi.50 euro).

Fi.Bl.13
60 PLN
13838

1954 III Zjazd PZF, tzw. "niebieski blok" lotniczy, gwarancja Perzyński - wychowawca wielu współczesnych ekspertów.

Fi.Bl.13 ND
Mi.Bl.AI 
540 PLN
13839

1954 III Zjazd PZF, tzw. "niebieski blok" lotniczy, z podwójnym moletowaniem prawego górnego naroża, gwarancja.

Fi.Bl.13 NDs
Mi.Bl.AI DP 
600 PLN
13840

1954 III Zjazd PZF, blok czysty z podwójnym moletowaniem prawego górnego naroża, gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Bl.13 s
Mi.Bl.13 DP 
90 PLN
13841

1954 III Zjazd PZF, blok lotniczy z podwójnym moletowaniem, kasowany w pierwszym dniu obiegu, gwarancja.

Fi.Bl.13 s
Mi.Bl.13 DP 
60 PLN
13842

1954 FDC - "III Zjazd PZF" blok lotniczy "zielony" z podwójnym moletowaniem (sam blok - Mi.70 euro), gwarancja i opis Schmutz.

Fi.Bl.13 s
Mi.Bl.13DP 
120 PLN
13843

1955 komplet prób wydań z 1955 roku, stan idealny.

Fi.757-807 P
5 000 PLN
13844

1955 fantastyczny komplet prób wydań z 1955 roku, znaczki w czworoblokach, wszystkie - nawet bloki, z numerami walców, komplet liczy 122 sztuki, gdyż zawiera dodatkowo próby odbite z walców retuszowanych, w zestawie znajdują się po dwie odbitki takich prób - podstawowa i ta z walca retuszowanego - oznaczona obok numeru walca dodatkową kreseczką, to chyba jedyny komplet, który ocalał w tej formie.

Fi.757-807 P
32 000 PLN
13845

1955 rocznik znaczków czystych.

Fi.757-809
Mi.897-953 
150 PLN
13846

1955 "V MIĘDZYNARODOWY KONKURS IM FRYDERYKA CHOPINA" Warszawa 1, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo.

Fi.759
Mi.899 
30 PLN
13847

1955 Stalinogród - czasowo zmieniona nazwa Katowic, miejscowy list przesłany 12.VI, znaczek unieważniony kasownikiem okolicznościowym.

Fi.759
Mi.899 
40 PLN
13848

1955 karnet - "V Międzynarodowy Konkurs Pianistyczny im. Fryderyka Chopina".

Fi.759-760
Mi.899-900 
40 PLN
SOLD
13849

1955 pomniki Warszawy, znaczek z podwójnym moletowaniem POLS.

Fi.763s
Mi.909 
30 PLN
SOLD
13850

1955 Wyścig Pokoju, seria w sprzedażnych arkuszach po 100 znaczków.

Fi.771-2
Mi.905-6 
180 PLN
SOLD
13851

1955 Międzynarodowe Targi Poznańskie, blok legitymacyjny.

Fi.773
Mi.915 
35 PLN
13852

1955 karnet - XXIV Międzynarodowe Targi Poznańskie, znaczki ostemplowane w Warszawie.

Fi.773-774
Mi.915-916 
20 PLN
13853

1955 Międzynarodowe Targi Poznańskie, blok legitymacyjny.

Fi.774
Mi.916 
35 PLN
13854

1955 karnet - "DNI KRAKOWA".

Fi.775-777
Mi.917-919 
25 PLN
13855

1955 Artystyczna litografia "Na krakowskim rynku" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa.

Fi.775-777
Mi.917-919 
30 PLN
13856

1955 Artystyczna litografia "Krakus" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza, ofrankowana serią znaczków i ostemplowana okolicznościowo 16.VI z okazji Dni Krakowa.

Fi.775-777
Mi.917-919 
40 PLN
13857

1955 Dni Krakowa, przesunięty druk barwy fioletowej, kolory zachodzą na siebie.

Fi.776
Mi.918 
60 PLN
13858

1955 Dni Krakowa, dolny znaczek z błędem "kreska na lewo od pierwszej litery A KRAKOWA".

Fi.776w
Mi.918 
70 PLN
13859

1955 Dni Krakowa, znaczek z błędem "kreska na lewo od pierwszej litery A KRAKOWA".

Fi.776w
Mi.918 
30 PLN
13860

1955 Dni Krakowa, lewy dolny znaczek z błędem "przekreślony lewy górny kwiat".

Fi.777t
Mi.919 
40 PLN
13861

1955 znaczek z błędem "prawy but Lajkonika przekreślony" na FDC - artystycznej litografii "Wianki" z cyklu: Zwyczaje, obrzędy i legendy Krakowa, autorstwa W.Chomicza; gwarancja.

Fi.777u
Mi.919 
45 PLN
13862

1955 Dni Krakowa, znaczek z błędem "gruba reska nad O w KRAKOWA".

Fi.777v
Mi.919 
50 PLN
13863

1955 karnet - "V Światowy Festiwal Młodzieży".

Fi.778-783A,B
Mi.922-927A,B 
45 PLN
13864

1955 V. Światowy Festiwal Młodzieży i Międzynarodowa Wystawa Filatelistyczna w Warszawie.

Fi.778-783A+B, Bl.16
Mi.922-927A+B, Bl.17
50 PLN
13865

1955 Światowy Festiwal Młodzieży, ząbkowana seria w arkuszach sprzedażnych po 100 znaczków.

Fi.778-83B
Mi.922-27A 
342 PLN
SOLD