Auction 23. Germany

8421

1928 karta ilustrowana z dopłatą na pomoc zimową.

20 PLN
8422

1931 LZ 127 Graf Zeppelin - lot na Światową Wystawę w Chicago przez Amerykę Południową - list ofrankowany serią przedrukową, wysłany 14.10 z Friedrichshafen przez obie Ameryki do Friedrichshafen, na odwrocie specjalny - zielony - kasownik odbiorczy; wycena samych tylko kasowanych znaczków 1000 euro !!! luksusowy stan zachowania(Sieger 238).

Mi.296-298
3 000 PLN
8423

1934 niemiecka karta propagandowa.

20 PLN
8424

50 PLN
8425

50 PLN
8426

1935 karta z dopłatą na pomoc zimową.

25 PLN
8427

1936 niemiecka karta propagandowa.

50 PLN
8428

1936-1943 zestaw znaczków skasowanych okolicznościowo na wycinkach.

130 PLN
8429

1936 wydanie z dopłatą na pomoc zimową, znaczek za 25+15 (Pf) na papierze ryflowanym pionowo (Mi.300 euro), sygnowany.

Mi.641x
600 PLN
8430

1936 Kongres Światowy, seria czysta.

Mi.622-23
35 PLN
8431

1937 niemiecka karta propagandowa.

30 PLN
8432

1937 ilustrowana karta z dopłatą na rzecz pomocy zimowej.

30 PLN
8433

1937 kolonialna wystawa filatelistyczna w Berlinie.

60 PLN
8434

1937-1942 zestaw znaczków skasowanych okolicznościowo na wycinkach.

200 PLN
8435

1937 wydanie z dopłatą na pomoc zimową, znaczek za 40+35 (Pf) na papierze ryflowanym pionowo (Mi.500 euro), sygnowany.

Mi.659x
1 000 PLN
8436

1938 niemiecka karta propagandowa.

60 PLN
8437

40 PLN
8438

60 PLN
8439

1938 ilustrowana karta z dopłatą na rzecz pomocy zimowej.

20 PLN
8440

1938 niezwykle dekoracyjna niemiecka karta propagandowa.

Mi.P275
30 PLN
8441

1938 głosowanie w Sudetach, seria czysta.

Mi.684-85
70 PLN
8442

1938-1944 zestaw czystych znaczków III Rzeszy.

Mi.ex.662-906
120 PLN
8443

1939 niemiecka karta propagandowa.

60 PLN
8444

60 PLN
8445

1939 "Gdańsk jest niemiecki" - niemiecka karta propagandowa.

40 PLN
8446

1939 wystawa ogrodnicza w Stuttgarcie, seria czysta.

Mi.692-93
35 PLN
8447

1940 karta pocztowa prywatnego nakładu, ostemplowana okolicznościowo 4.VIII w Berlinie.

Mi.PP127 C49
100 PLN
8448

1940 targi w Lipsku, seria czysta.

Mi.739-42
20 PLN
8449

1941 niemiecka ilustrowana karta propagandowa.

50 PLN
8450

1941 Hitler i Mussolini, znaczek czysty.

Mi.763
20 PLN
8451

1941 wielka nagroda Niemiec, znaczek czysty.

Mi.779
35 PLN
8452

1941 Brama Brandenburska, znaczek czysty.

Mi.803
30 PLN
8453

1942 Europejski Kongres Pocztowy we Wiedniu.

20 PLN
8454

20 PLN
8455

1942 urodziny Hitlera, znaczek czysty.

Mi.813
35 PLN
8456

1942 wielka nagroda Niemiec, znaczek czysty.

Mi.814
45 PLN
8457

1942 odznaka SA, znaczek z błędem "przekreślony miecz" (Mi.65 euro).

Mi.818I
160 PLN
8458

1942 kongres pocztowy w Wiedniu, seria czysta.

Mi.820-22
15 PLN
8459

1942 wydanie przedrukowe, znaczek za 3+7 (Pf) z błędem "przekreślona 7" (Mi.120 euro).

Mi.823II
300 PLN
8460

1943 10 wyścig o "Brunatną Wstęgę", znaczek z błędem "plamka na lejcach" (Mi.60 euro), w dziesięciobloku.

Mi.854I
150 PLN