Auction 22. Postal stationery

3754

1952 całostka z hasłem 23.

Fi.Cp 133
18 PLN
3755

1953 całostka z hasłem 22 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp 135
27 PLN
3756

1953 całostka z hasłem 23 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp 135
27 PLN
3757

1953 całostka z hasłem 21c i sygnaturą II.53.

Fi.Cp 135
27 PLN
3758

1953 całostka z hasłem 20b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp 135
27 PLN
3759

1953 całostka z hasłem 19 i sygnaturą II.53.

Fi.Cp 135
27 PLN
3760

1953 całostka z hasłem 18b i sygnaturą II.53.

Fi.Cp 135
27 PLN
3761

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 19a, gwarancja.

Fi.Cp 132A
50 PLN
3762

1954 wydanie prowizoryczne, całostka (na odpowiedź) z nadrukiem typ 19a, gwarancja.

Fi.Cp 132B
50 PLN
3763

Fi.Co 132
150 PLN
3764

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 3, gwarancja.

Fi.Cp 136
100 PLN
3765

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 8, gwarancja.

Fi.Cp 136
150 PLN
3766

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 4, gwarancja.

Fi.Cp 136
120 PLN
3767

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 10, gwarancja.

Fi.Cp 131
200 PLN
3768

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 11, gwarancja.

Fi.Cp 136
150 PLN
3769

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z nadrukiem typ 13, gwarancja.

Fi.Cp 136
50 PLN
3770

1954 wydanie prowizoryczne, całostka z stemplem typ 13, gwarancja.

Fi.Cp 136
60 PLN
3771

1954 wydanie prowizoryczne, całostka ze stemplem typ 14, gwarancja.

Fi.Cp 131
120 PLN
3772

1955 całostka z sygnaturą VI.56 z usterkami druku "nazua" i "miejee".

Fi.Cp 138
50 PLN
3773

1955 Światowy Festiwal Młodzieży.

Fi.Cp 140
10 PLN
3774

1955 festiwal młodzieży, całostka.

Fi.Cp 139
10 PLN
3775

1956 całostka wydania prowizorycznego, gwarancja.

60 PLN
3776

1956 całostka ilustrowana wykorzystana jako etykieta do worka pocztowego. Tematyka religijna tej karty nie odpowiadała władzy ludowej, karty wycofano bardzo szybko z obiegu i wykorzystywano do sporządzania etykiet do workow pocztowych, karta uszkodzona przy rozklejaniu, bardzo rzadka, gwarancja.

Fi.Cp 105
1 000 PLN
3777

1956 całostka z opłaconą odpowiedzią z błędem "miejsee zamiast miejsce".

Fi.Cp144
32 PLN
3778

1956 festiwal sztuki, komplet dwóch całostek.

Fi.Cp 143I, II
20 PLN
3779

1956 Targi Poznańskie, komplet dwóch całostek.

Fi.Cp 142I, II
20 PLN
3780

1956 całostka wydania obiegowego.

Fi.Cp 141
10 PLN
3781

Fi.Cp 117 b
100 PLN
3782

1956 całosta wydania prowizorycznego, gwarancja.

Fi.Cp 117 d
100 PLN
3783

Fi.Cp 117 c
100 PLN
3784

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura VI-1957.

Fi.Ck21
18 PLN
3785

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura VII-1957.

Fi.Ck21
20 PLN
3786

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura VIII-1961, uszkodzenia kleju, klapa w dwóch miejscach przywarła, na zewnątrz niewidoczne.

Fi.Ck21
45 PLN
3787

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura II-1962.

Fi.Ck21
45 PLN
3788

1957 koperta lotnicza (samolot nad Krakowem), sygnatura I-1963.

Fi.Ck21
18 PLN
3789

1957 festiwal sztuki, całostka.

Fi.Cp 146
10 PLN
3790

1957 500-lecie Skierniewic, całostka.

Fi.Cp 148
12 PLN
3791

1957 tydzień pisania listów, całostka.

Fi.Cp 149
10 PLN
3792

1957 Targi Poznańskie, całostka.

Fi.Cp 147
10 PLN
3793

1958 400-lecie Poczty Polskiej, komplet dwóch kopert.

Fi.Ck26-27
20 PLN