Auction 21. Postal stationery

19469

1950 całostka z nadrukiem groszy typ 8, gwarancja.

Fi.Cp 124
50 PLN
19470

Fi.Cp 124
50 PLN
19471

1950 całostka z hasłem 18a i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 124
18 PLN
19472

Fi.Cp 124
50 PLN
19473

1950 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 124
18 PLN
19474

1950 całostka z hasłem 20a i sygnaturą VI.50, nieznaczne plamy po zamoczeniu narożników.

Fi.Cp 124
18 PLN
19475

1950 całostka z hasłem 21a i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 124
18 PLN
19476

Fi.Cp 124
50 PLN
19477

1950 całosttka wydania obiegowego.

Fi.Cp 123
20 PLN
19478

1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 23b, gwarancja.

Fi.Cp 110
160 PLN
19479

1950 całostka wydania prowizorycznego z nadrukiem groszy typ 24, gwarancja.

Fi.Cp 110
160 PLN
19480

Fi.Cp 110
160 PLN
19481

1950 próbna odbitka nadruku nowej wartości i hasła propagandowego na kartonowej przekładce, bardzo rzadkie, gwarancja.

Fi.Cp 119
800 PLN
19482

1950 "groszy" typ 23A, mieszana frankatura, karta z hasłem propagandowym 21a, dofrankowana znaczkiem w nowej walucie skasowana okolicznościowo 18.XI.

Fi.Cp124
35 PLN
19483

1951 całostka z ilustracją do przesłania życzeń pierwszomajowych.

Fi.Cp 127
14 PLN
19484

1951 całostka wydania obiegowego.

Fi.Cp 130
10 PLN
19485

1951 całostka z wadliwym przesuniętym cięciem, lekko załamany jeden róg.

Fi.Cp 130
50 PLN
19486

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VI.50.

Fi.Cp 125
15 PLN
19487

Fi.Cp 125
60 PLN
19488

1951 całostka z hasłem 19 i sygnaturą XI.51, zagięty lewy górny róg.

Fi.Cp 125
23 PLN
19489

Fi.Cp 125
60 PLN
19490

1951 całostka z hasłem 21b i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
23 PLN
19491

Fi.Cp 125
60 PLN
19492

Fi.Cp 125
25 PLN
19493

1951 całostka z hasłem 22 i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
23 PLN
19494

1951 całostka z hasłem 23 i sygnaturą XI.51.

Fi.Cp 125
25 PLN
19495

1951 całostka z usterką - uszkodzone T w KARTKA, gwarancja.

Fi.Cp 126
35 PLN
19496

1951 całostka z okazji tygodnia młodzieży.

Fi.Cp 126
9 PLN
19497

1951 całostka z okazji festiwalu młodzieży.

Fi.Cp 128
14 PLN
19498

1951 całostka z okazji powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp 129
14 PLN
19499

1951 7 rocznica powstania Polski Ludowej.

Fi.Cp 129
9 PLN
19500

Fi.Cp 125
60 PLN
19501

1952 całostka z hasłem 20b.

Fi.Cp 133
20 PLN
19502

1952 całostka z hasłem 18b, sygn. II.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
19503

1952 całostka z hasłem 19, sygn. II.52.

Fi.Cp 131
14 PLN
19504

1952 całostka z hasłem 21c, sygn. II.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
19505

1952 całostka z hasłem 23, sygn. II.52.

Fi.Cp 131
14 PLN
19506

1952 całostka z hasłem 19 i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
19507

1952 całostka z hasłem 18b i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
30 PLN
19508

1952 całostka z hasłem 21c i sygnaturą VIII.52.

Fi.Cp 131
35 PLN