Auction 20. Postcards from Polish territory

15074

Krążownik niemiecki "Konigsberg" w Gdyni - lata 30-te, z obiegu, stan I.

120 PLN
15075

Grudziądz - Gruss aus Graudenz, karta pocztowa prywatnego nakładu, z obiegu, stan I/II.

150 PLN
15076

Białystok - dom w którym urodził się twórca Esperanta Dr. L.Zamenhof, okres międzywojenny, czysta, stan II.

100 PLN
15077

Bitków - Ogólny widok, okres międzywojenny, czysta, stan I/II.

100 PLN
15078

Braniewo - Gruss aus Braunsberg O/Pr., litografia do patrzenia pod światło, około 1900, z obiegu, stan I/II.

200 PLN
15079

Bydgoszcz - teatr miejski, fotomontaż, przed 1918, czysta, stan I.

50 PLN
15080

Bydgoszcz - przed 1918, czysta, stan I.

50 PLN
15081

Chełmno (Kulm) - rynek, ramka litograficzna, około 1900, z obiegu, stan I.

150 PLN
15082

Częstochowa - zdjęcie z lotu ptaka, okres międzywojenny, czysta, stan I.

60 PLN
15083

Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, około 1914, z obiegu, stan I.

150 PLN
15084

Gdańsk - litografia, około 1914, czysta, stan I.

100 PLN
15085

120 PLN
15086

Kłodzko - Gruss aus Glatz, około 1900, czysta, stan I/II.

150 PLN
15087

Grodziec - widoki, okres międzywojenny, czysta, stan I.

50 PLN
15088

Pamiatka z Kalwarji Zebrzydowskiej - okres międzywojenny, czysta, stan II.

40 PLN
15089

Kołobrzeg (Kolberg) - około 1914, czysta, stan I.

100 PLN
15090

Kraków - 8 kart z książeczki, okres międzywojenny, czyste, stan I.

50 PLN
15091

Lublin - pomnik Unii Lubelskiej, litografia, około 1910, z obiegu, stan II.

50 PLN
15092

Łódź - bony 1914-1915, przed 1918, czysta, stan I.

150 PLN
15093

Niemen pod Balwierzyszkami - około 1910, zapisana bez obiegu, stan I/II.

80 PLN
15094

Bogumin (Oderberg) - przed 1918, czysta, stan II.

70 PLN
15095

Poznań - przed 1918, czysta, stan II/III.

40 PLN
15096

Rozłucz - wiadukt, okres międzywojenny, czysta, stan I/II.

50 PLN
15097

Sławków - Zakłady przemysłu drucianego B-ci Szajn, okres międzywojenny, czysta, stan I.

35 PLN
15098

Sosnowiec - Park Dietla, przed 1912, czysta, stan II/III.

60 PLN
15099

Szczecin - widok z tarasu ratusza, około 1912, z obiegu, stan II.

60 PLN
15100

Pozdrowienie ze Środy. Po procesyj w dzień Bożego Ciała (I) - litografia, około 1900, czysta, stan I.

60 PLN
15101

Pozdrowienie ze Środy. Po procesyj w dzień Bożego Ciała (II) - litografia, około 1900, czysta, stan I.

70 PLN
15102

Świnoujście - Hotel Deutsches Haus in Swinemunde, litografia, przed 1900, z obiegu, stan I.

200 PLN
15103

Tczew - Gruss aus Dirschau, przed 1900, z obiegu, stan I.

70 PLN
15104

Toruń - fotomontaż, około 1914, z obiegu (feldpost), stan I.

100 PLN
15105

Trembowla - widokówka wydrukowana na formularzu austriackiej poczty polowej, około 1918, czysta, stan I/II.

150 PLN
15106

Warszawa - pomnik Adama Mickiewicza, karta sucho tłoczona, około 1900, zapisana bez obiegu, stan I/II.

150 PLN
15107

Wrocław - hala ludowa, około 1913, czysta, stan II/III.

40 PLN
15108

Wrocław - różne widoki, przed 1918, zapisana bez obiegu, stan II/III (karta w górnej części poziomo nadgięta).

40 PLN
15109

Wrocław - uniwersytet, wg. drzeworytu Bodo Zimermanna, okres międzywojenny, czysta, stan I.

30 PLN