The auctions ends in:

Polish Kingdom
11215

Mi.5

1858 znaczek rosyjski za 10 kop., z ząbkowaniem 12,5, skasowany rosyjskim kasownikiem numerowym 5 - Wilno, w bardzo ładnym stanie.

200 PLN
11216

Mi.5

1858 znaczek rosyjski za 10 kop., z ząbkowaniem 12,5, skasowany rosyjskim kasownikiem numerowym 163 - Berdyczów, w bardzo ładnym stanie.

200 PLN
11217

1860 list z Suwałk do Warszawy, gwarancja Schmutz.

2 100 PLN
11218

1860 list z Piotrkowa do Warszawy, oddarty kawałek znaczka przed naklejeniem na kopertę, gwarancja Korszeń.

1 500 PLN
11219
Mi.1

1860 Polska nr 1, odcienie jasne, na wycinku, gwarancja Korszeń.

600 PLN
11220
Fi.1b

1860 Królestwo Polskie, pierwszy polski znaczek, o ciemnych odcieniach, skasowany kasownikiem DP - ekspedycji pocztowej na dworcu kolejowym Praga, z fragmentem miejscownika w kolorze czerwonym, w prawym górnym narożniku przyklejona niewykrojona do końca dziurka, poza tym żywe kolory i ładny stan zachowania, gwarancja Krawczyk.

1 000 PLN
11221

1860 Królestwo Polskie, znaczek za 10 kop., odcienie jasne z błędem - dodatkowa niebieska obwódka wokół herbu, kilka usterek ząbkowania, ogólnie w dobrym stanie, gwarancja i opis Krawczyk.

1 500 PLN
11222

1860 Polska nr 1 z kasownikiem 73 - Lublin, pomimo lekkich zalamań znaczek w wyjątkowo ładnym stanie, papier cienki prześwitujący, gwarancja Korszeń.

1 100 PLN
11223

1860 Polska nr 1 z kasownikiem numerowym 251 - Rypin, papier cienki prześwitujący, odcienie ciemne, lekko uszkodzone górne ząbki, gwarancja Korszeń.

800 PLN
11224

1860 Polska nr 1ad z warszawskim stemplem cztery kwadraty, wg katalogu dopłata 1000 PLN za stempel, gwarancja lekko podniesiona Korszeń.

650 PLN
11225

1860 (?) koperta rosyjska - orzeł z "wąskim ogonem" adresowana do Woronowic przez Niemirów.

500 PLN
11226

1864 znaczek rosyjski stemplowany w Warszawie.

30 PLN
11227

1864 rosyjskie znaczki stemplowane na terenach polskich, znaczki uszkodzone.

60 PLN
11228

Mi.5

1864 znaczek rosyjski za 10 kop., z ząbkowaniem 12,5, skasowany kolejowym stemplem ambulansowym typu I z numerem kodowym "8" na boku (Bojanowicz str.128), w bardzo ładnym stanie.

350 PLN
11229

Mi.14y

1865 znaczek rosyjski za 5 kop., skasowany polskim kasownikiem numerowym 1 - Warszawa, cztery kwadraty, w bardzo ładnym stanie.

120 PLN
11230
Fi.250

1866 znaczek rosyjski za 1 kop. z polskim kasownikiem ekspedycji pocztowej na dworcu Kolei Bydgoskiej - BW (Fi.+1000)

250 PLN
11231

1871 list z Warszawy do Francji, na odwrocie stempel odbiorczy.

300 PLN
11232

Mi.6

1872 znaczek rosyjski za 20 kop., z ząbkowaniem 12,5, skasowany kolejowym stemplem ambulansowym typu III (wprowadzonym w 1869 roku) z numerem wagonu 31-32, w bardzo ładnym stanie.

800 PLN