Auction 20. General Government

12802

1944 wydanie na Fundusz Kultury GG, seria na karcie ostemplowana 25.VII w Warszawie.

Fi.120-124
Mi.120-124
10 PLN
12803

1944 August Mocny, znaczek za 50+50 gr. cięty, gwarancja.

Fi.123 nz
300 PLN
12804

1944 Georg Gottlieb Pusch - geolog, znaczek za 1+1 zł. cięty, gwarancja.

Fi.124 nz
381 PLN
12805

1944 5. rocznica utworzenia Generalnego Gubernatorstwa, znaczek na kopercie ostemplowany okolicznościowo 26.X w pierwszym dniu obiegu; bardzo wysoka wycena katalogowa !

Fi.125
Mi.125
250 PLN
12806

Fi.125a,126b nz
150 PLN
12807

1944 5 rocznica utworzenia GG.

Fi.125
50 PLN
12808

1944 Widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa, czysta karta o sygnaturze I.44.

Fi.Cp9III
Mi.P12/03
10 PLN
12809

1944 Widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa, karta o sygnaturze I.44 z usterką "pionowa linia dzieląca przerwana u dołu", czysta.

Fi.Cp9III
Mi.P12/03
80 PLN
12810

1944 Widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa, karta o sygnaturze I.44 z usterką "uszkodzona nóżka R w POSTKARTE", czysta.

Fi.Cp9III
Mi.P12/03
80 PLN
12811

1944 Widoki zabytkowych budowli, 12 gr. fioletowa, karta o sygnaturze I.44, odmiana (usterka ?) "brak górnego szeryfa litery E w POSTKARTE", czysta.

Fi.Cp9III
Mi.P12/03
120 PLN
12812

1944 Portret A.Hitlera - karta pocztowa, czysta.

Fi.Cp10
Mi.P13
10 PLN
12813

1944 Portret A.Hitlera - karta pocztowa, wysłana 25.X z Łowicza do Poznania (wycena w katalogu całostek Michel 2003 - 40 euro.)

Fi.Cp10
Mi.P13
60 PLN
12814

1944 list urzędowy wysłany 30.III z Krakowa adresowany do miejscowości Chlibiczyn Leśny; przesyłka niedoręczona i zwrócona do nadawcy ze stosowną adnotacją.

Fi.U31
Mi.D31
40 PLN
12815

1944 portret A.Hitlera - karta pocztowa, wysłana 27.X z Nowego Targu do Częstochowy (wycena w katalogu całostek Michel 2003 - 40 euro.)

Fi.Cp10
Mi.P13
70 PLN
12816

1944 widoki - drewniana cerkiewka z Galicji wschodniej, unikalna, w kolorze zielonym, próba znaczka za 40 gr. z serii nie wprowadzonej do obiegu, piękny stan, wysoka wycena w katalogu Fischera (5000.-), gwarancja Falkowski.

Fi.IV P1
4 500 PLN
12817

1944 kartka z Brwinowa opłacona połówką znaczka.

10 PLN
12818

1944 kartka z obozu pracy w Niemczech.

60 PLN
12819

1944 koperta firmowa wysłana z Łodzi.

10 PLN
12820

10 PLN
12821

1944 koperta nakładu pocztowego do rachunków telefonicznych, na odwrocie reklama Commerzbanku, uszkodzona.

80 PLN