Auction 15. Overprint editions 1918-1919

7901

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 10 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.18, gwarancja Koopman, Mikulski, sygnatura i fotoatest Kronenberg.

Fi.33
Mi.32
1 100 PLN
7902

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.39, gwarancja i opis Schmutz

Fi.34
Mi.33
150 PLN
7903

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.15, z błędem "cienkie Z", lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Ways.

Fi.34 B1
Mi.33
250 PLN
7904

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.49, z błędem "gwóźdź w P", gwarancja Schmutz.

Fi.34 B
Mi.33
1 800 PLN
7905

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 12 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.84, z błędem "łezka w S", gwarancja Schmutz.

Fi.34 B
Mi.33
1 000 PLN
7906

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 15 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.15, z błędem "cienkie Z", lekki ślad po podlepce, gwarancja Mikstein, Ways.

Fi.35 B1
Mi.34
180 PLN
7907

1919 wydanie krakowskie, znaczek z błędem "dwukropek", czysty rzadki, gwarancja Ways.

Fi.35 B2
Mi.34
630 PLN
7908

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 25 hal. z nadrukiem drugą formą poz.55, lekki ślad podlepki, nieco pożółkły papier, gwarancja i opis Mikstein, Miszczak.

Fi.37II
Mi.36
2 400 PLN
7909

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 50 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.5, z błędem "cienkie Z", sygnowany Rachmanow, gwarancja Schmutz.

Fi.41 B1
Mi.39
150 PLN
7910

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 60 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.34, z błędem "cienkie Z", ledwo widoczny ślad podlepki, gwarancja Mikstein z opisem Schmutz.

Fi.42 B1
Mi.40
40 PLN
7911

1919 wydanie krakowskie, parka znaczków za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.17 i 18 - znaczki z pierwszej fazy druku, bez uszkodzonych liter "P"na poz.17, bardzo rzadkie, piękny stan, gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.43
Mi.41
300 PLN
7912

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.35, z błędem "cienkie Z" i uszkodzonym "C", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.43 B1
Mi.41
90 PLN
7913

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 80 hal. z nadrukiem pierwszą formą poz.85, z uszkodzonym "K", gwarancja Mikulski.

Fi.43 B
Mi.41
60 PLN
7914

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.30, z błędem "uszkodzone A", gwarancja z opisem Schmutz.

Fi.45I B3
Mi.43
220 PLN
7915

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.17, z uszkodzonymi literami "P", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.45I B
Mi.43
40 PLN
7916

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 1 Kr. z nadrukiem pierwszą formą poz.4, z błędem "cienkie Z", gwarancja Mikstein, z opisem Miszczak.

Fi.45I B1
Mi.43
60 PLN
7917

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 Kr. z nadrukiem formą IVB poz.4, z błędem "zalane A", gwarancja Schmutz.

Fi.46b
Mi.44b
400 PLN
7918

1919 wydanie krakowskie, znaczek za 2 Kr. z nadrukiem formą IVB poz.19, z błędem "cienkie S", gwarancja Mikstein, z opisem Schmutz.

Fi.46a
Mi.44a
400 PLN
7919

1919 wydanie poznańskie, seria na miejscowym liście poleconym wysłanym 4.IX w Poznaniu, kasownik odbiorczy.

Fi.66-70
Mi.130-134
120 PLN
7920

1919 wydanie poznańskie, "duża kropka z wcięciem" błąd nadruku znaczka 10/40, miejscowy list polecony wysłany 19.IX, gwarancja Mikulski.

Fi.66-69, 70B6
Mi.130-134
200 PLN
7921

1919 wydanie poznańskie, seria, gwarancja.

Fi.66-70
Mi.130-34
60 PLN
7922

Fi.66-70
Mi.130-34
100 PLN
7923

1919 wydanie poznańskie, czworoblok znaczka 5/7/12 fen. na miejscowym liście wysłanym 27.VIII w Poznaniu.

Fi.67
Mi.131
50 PLN
7924

1919 wydanie poznańskie, czworoblok znaczka 5/20 fen. na miejscowym liście wysłanym 27.VIII w Poznaniu.

Fi.68
Mi.132
50 PLN
7925

1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "brak dolnej połowy prawej cyfry 5", gwarancja.

Fi.68 B1
Mi.132
15 PLN
7926

Fi.68 B1
Mi.132
15 PLN
7927

1919 wydanie poznańskie, górny lewy znaczek z błędem "gwóźdź", gwarancja.

Fi.69 B8
Mi.133
65 PLN
7928

1919 wydanie poznańskie, lewy znaczek z błędem "krótsza kreska", ślady po podklejeniu innego arkusza, gwarancja.

Fi.69 B4
Mi.133
40 PLN
7929

1919 wydanie poznańskie, lewy znaczek z błędem "wygięta pozioma kreska", gwarancja.

Fi.69 B9
Mi.133
40 PLN
7930

1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "gwóźdź", gwarancja.

Fi.69 B7
Mi.133
30 PLN
7931

1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "krótsza kreska", gwarancja Schmutz.

Fi.69 B
Mi.133
30 PLN
7932

1919 wydanie poznańskie,

Fi.69
Mi.133
30 PLN
7933

1919 wydanie poznańskie, znaczek z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.69
Mi.133
30 PLN
7934

1919 wydanie poznańskie,

Fi.69
Mi.133
30 PLN
7935

1919 wydanie poznańskie, górny lewy znaczek z błędem "duża kropka z wcięciem", ślady po podklejeniu innego arkusza, gwarancja.

Fi.70 B6
Mi.134
65 PLN
7936

1919 wydanie poznańskie, górny lewy znaczek z błędem "duża kropka", gwarancja.

Fi.70 B5
Mi.134
65 PLN
7937

1919 wydanie poznańskie, znaczek z błedem

Fi.70
Mi.134
15 PLN
7938

1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "duża kropka z wcięciem", gwarancja.

Fi.70 B6
Mi.134
20 PLN
7939

1919 wydanie poznańskie, znaczek z błędem "wygięta pozioma kreska", gwarancja.

Fi.70 B9
Mi.134
20 PLN
7940

1919 wydanie poznańskie, prawy znaczek z błędem

Fi.70
Mi.134
30 PLN