The new auction will start soon

Auction 117. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
12378

1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania.


120 PLN
12379

1900 widokówka Jarosław - Kościół P.Maryi - Marienkirche, z obiegu.


80 PLN
12380

1902 widokówka Wrocław - Gruss aus Breslau (Denkmal Kaiser Wilhelm I), litografia z obiegu, słabszy bardzo stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
12381

1902 widokówka z Krakowa z obiegu pocztowego bez znaczka.


25 PLN
12382

1902 widokówka z Albendorf (Wambierzyce) z obiegu pocztowego.


40 PLN
12383

1903 widokówka z Marienwalde - Bierzwnik (powiat choszczeński) z obiegu pocztowego.


180 PLN
12384

1905 widokówka z Skwierzyny (Schwerin an der Warthe), długi adres , gruss aus.


110 PLN
12385

1907 widokówka z Schweidnitz (Świdnica) z obiegu pocztowego.


40 PLN
12386

1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu).


30 PLN
12387

1909 widokówka Złoczów (Ulica Jabłonowskiego, Ulica kolejowa, Ulica Sobieskiego), z obiegu (znaczek zdjęty).


80 PLN
12388

1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta.


20 PLN
12389

1910 około, widokówka (ulicówka) z Opola.


50 PLN
12390

1910 widokówka Wilno - Prospekt Śto Jerski; nakładem Wyd.artystyczne D.Wizuna, Wilno; czysta.


80 PLN
12391

1910 widokówka Łowicz - Kościół Ś-go Ducha, nakład księgarni K.Rybickiego w Łowiczu, czysta.


80 PLN
12392

1910 widokówka Bochotnica Ruiny zamku Esterki, Wydawnictwo Snowalew w Kazimierzu, czysta.


50 PLN
12393

1910 około, widokówka patriotyczna.


60 PLN
12394

1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta.


40 PLN
12395

1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania.


80 PLN
12396

1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta.


60 PLN
12397

1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta.


60 PLN
12398

1912 widokówka Włocławek - widok ogólny, czysta.


80 PLN
12399

1913 widokówka Gdańsk, z obiegu.


30 PLN
12400

1913 widokówka Chełm, czysta.


40 PLN
12401

1913 widokówka z Bad Oppelsdorf - Opolna Zdroju z obiegu pocztowego.


90 PLN
12402

1913 widokówka z Stolpmünde - Ustka. Ładna ulicówka


70 PLN
12403

1913 widokówka z Poznania.


40 PLN
SOLD
12404

1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania.


100 PLN
12405

1914 widokówka Malbork, czysta.


50 PLN
12406

1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915.


20 PLN
12407

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.


25 PLN
SOLD
12408

1915 widokówka Poznań, z obiegu.


20 PLN
12409

1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu.


120 PLN
12410

1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


35 PLN
SOLD
12411

1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek).


80 PLN
12412

1915 widokówka z Szczecina z obiegu pocztowego.


50 PLN
12413

1915 widokówka z Kahlberg - Krynicy Morskiej z widokiem promenady od strony Zalewu Wiślanego.


90 PLN
12414

1915 widokówka ze Słupcy z obiegu pocztowego.


90 PLN
12415

1915 widokówka z Łodzi z obiegu pocztowego.


70 PLN
12416

1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu.


40 PLN
12417

1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki).


30 PLN