The auction will end on 04.03.2024
The auction ends in:

Current auction Germany

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
12533

1807 Hamburg, kompletny list zagraniczny wysłany 3.XI z Hamburga do Rygi, dwuwierszowy stempel nadawczy HAMBOURG.R.4/ B.G.D. 3 NOVEM.1807."; niewielki zgrabny liścik w doskonałym stanie zachowania.


160 PLN
Bid
12534

1824 Lubeka, kompletny list datowany 15.I w miejscowości Freyburg Breisgau (Fryburg Bryzgowijski) wysłany 23.I z Lubeki (na przeciwległym końcu Niemiec)!!! do Goldingen w Kurlandii, dwuwierszowy stempel nadawczy "LÜBECK/ 23 Jan 1824"; list o niezwykłym obiegu w bardzo dobrym stanie zachowania.


100 PLN
Bid
12535

1850 znaczki unieważnione pruskim stemplem numerowym: 568 - Hagen, 574 - Halle, 1719 - Zörbig.

Fi.3
120 PLN
Bid
12536

1850 znaczki unieważnione pruskim stemplem numerowym: 103 - Berlin i 219 - Bütgenbach.


Mi.4
400 PLN
Bid
12537

1850 znaczki unieważnione pruskim stemplem numerowym: 146 - Bochum, 355 - Düren, 373 - Elberfeld i 424 - Frankfurt an der Oder.


Mi.4
120 PLN
Bid
12538

1857 znaczek unieważniony pruskim stemplem numerowym 847 - Bad Liebenwerda.


Mi.6
40 PLN
Bid
12539

1866 Badenia, list wysłany 13.I z Heidelbergu do Karlsruhe, na odwrocie datownik ambulansu Heidelberg-Basel i datownik odbiorczy; walor w dobrym stanie zachowania (pozostałości po wklejeniu na kartę albumową).


Mi.18 
60 PLN
Bid
12540

1888 Chemnitz - poczta prywatna HAMMONIA, list ofrankowany znaczkiem za 3 Pf, przesłany lokalnie 8.AUG, ramkowy kasownik z datą BRIEFE BEFÖRDERUNG HAMMONIA; walor w bardzo dobrym stanie zachowania.


Mi.33 
100 PLN
Bid
12541

1900 miejscowy przekaz pocztowy z Wollin.


50 PLN
Bid
12542

1916 przekaz paczkowy z Wrocławia do Kaiserslautern.


70 PLN
Bid
12543

1919 kartka nadana w ambulansie pocztowym nr 5 na trasie Królewiec - Warnicken (dzisiaj Lesnoje w obwodzie kaliningradzkim), widokówka z Warnicken.


70 PLN
Bid
12544

1921 przekaz paczkowy wartościowy z Berlina do Norwegii z wysoką opłatą multifrankaturą.


160 PLN
Bid
12545

1922 przekaz paczkowy z Wrocławia do Karlsruhe.


70 PLN
Bid
12546

1923 Republika Weimarska - Inflacja, opłata 60.000.000.000 - frankatura mieszana wydań nominowanych w miliardach, list ekspresowy wysłany 24.11 z Monachium do Oberammergau, znaczek z 5 Mrd/10 Mln z uszkodzonymi cyfrą 5 i literą d w Milliarden; bardzo dobry stan zachowania.


Mi.325, 326, 334, 335
400 PLN
Bid
12547

1924-44 III Rzesza, zestaw serii i znaczków pojedynczych (95 szt.), czyste bez podlepek (Mi.325 euro).


Mi.368-906ex
260 PLN
Bid
12548

1924-1941 Republika Weimarska/III Rzesza, zestaw znaczków kasowanych (Mi.400 euro).


160 PLN
Bid
12549

1928 Republika Weimarska, prezydenci Rzeszy, seria obiegowa, czysta na podlepkach (Mi.120 euro, bez podlepki 1100 euro).


Mi.410-22
240 PLN
Bid
12550

1931 Republika Weimarska, karta pocztowa wysłana 20.4 z Berlina do Otwocka; efektowna całość; temat - LOTNICTWO.


Mi.411 
30 PLN
Bid
12551

1932 Republika Weimarska, ilustrowana karta pocztowa, wydana z okazji 100 rocznicy śmierci Jana Wolfganga Goethego.


Mi.P214 
20 PLN
Bid
12552

1934 Saara, posągi z kościołów Saary, seria kasowana.


Mi.199-205 
200 PLN
Bid
12553

1936 III Rzesza, wyścig o "Brunatną wstęgę Niemiec", znaczek czysty.


Mi.621 
20 PLN
Bid
12554

1936 III Rzesza, Igrzyska Olimpijskie w Berlinie, seria znaczków z bloków, czyste, bardzo dobry stanie zachowania.


Mi.624-31
160 PLN
Bid
12555

1936 III Rzesza, wydanie z dopłatą na pomoc zimową, znaczek za 25+15 (Pf) na papierze ryflowanym pionowo (Mi.850 euro), sygnowany.


Mi.641x 
1 100 PLN
Bid
12556

1936 III Rzesza, Reichsparteitag, ilustrowana karta propagandowa, ostemplowana okolicznościowo 8.9 w Norymberdze.


Mi.P273 
30 PLN
Bid
12557

1936-1943 III Rzesza, zestaw znaczków skasowanych okolicznościowo na wycinkach (same znaczki kasowane Mi.55 euro).


120 PLN
Bid
12558

1937 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, statki, seria kasowana.


Mi.651-59
30 PLN
Bid
12559

1937 III Rzesza, wydanie z dopłatą na pomoc zimową, znaczek za 40+35 (Pf) na papierze ryflowanym pionowo (Mi.650 euro), sygnowany.


Mi.659x 
800 PLN
Bid
12560

1937 III Rzesza, 48.urodziny Hitlera, blok skasowany 20.4 datownikiem DEUTSCHE SCHIFFSPOST HAMBURG-AFRIKA P-D. WINDHUK DEUTSCHE AFRIKA-LINIEN z wyróżnikiem "a", doskonały stan zachowania.


Mi.Bl.7
120 PLN
Bid
12561

1937 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4 z czerwonym nadrukiem, kasowany okolicznościowo 1.8 w pierwszym dniu obiegu; z pełną oryginalną gumą.


Mi.Bl.10
150 PLN
Bid
12562

1937 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec" blok 4 z czerwonym nadrukiem, kasowany w Wałbrzychu 12.8 datownikiem eksploatacyjnym WALDENBURG (SCHLES.) 1; dobry stan zachowania.


Mi.Bl.10
120 PLN
Bid
12563

1937 III Rzesza, Reichsparteitag, ilustrowana karta propagandowa, ostemplowana okolicznościowo 3.9 stemplem sztafetowej poczty marszowej na trasie Drezno - Hof - Norymberga; karta z niewielkim poziomym zagięciem u góry).


Mi.P264 
120 PLN
Bid
12564

1938 III Rzesza, list ekspresowy wysłany 15.7 z Emden do Bremy, przesyłka poszukiwała odbiorcy, na odwrocie datowniki z 16.7: 'BREMEN FA" i "BREMEN 1" oraz winietka przedstawiająca liniowiec ss "Normandie"; bardzo dobry stan zachowania.


Mi.512, 669
120 PLN
Bid
12565

1938 Plebiscyt w Austrii - znaczek wydany z okazji plebiscytu (wydanie berlińskie) na karcie pocztowej wysłany 10.4 z Wiesbaden w dniu głosowania, przesyłka do Polski z dopłatą.


Mi.662 
40 PLN
Bid
12566

1938 III Rzesza, wydanie z dopłatą na Pomoc Zimową, widoki Marchii Wschodniej (Ostmark) i kwiaty, seria kasowana.


Mi.675-83
30 PLN
Bid
12567

1938 III Rzesza, ilustrowana karta propagandowa wydana z okazji plebiscytu za włączeniem Austrii do Rzeszy.


Mi.P268 
80 PLN
Bid
12568

1938 widokówka z Neukloster do Szczecina.


35 PLN
Bid
12569

1938 kartka ze stemplami okolicznościowymi z Monachium.


80 PLN
Bid
12570

1939 III Rzesza, FDC - Międzynarodowa Wystawa Samochodowa w Berlinie, seria okolicznościowa ostemplowana 17.2 na specjalnej karcie w pierwszym dniu obiegu (Mi.70 euro).


Mi.686-88 
80 PLN
Bid
12571

1939 III Rzesza, gonitwa o "Brunatną wstęgę Niemiec", narożny czworoblok znaczków za 42+108 Pf. (Mi.320 euro), poza naturalną płytką fałdką w papierze zachowany w pięknym stanie.


Mi.699
480 PLN
Bid
12572

1939 III Rzesza, Kameradschaftsblok der Deutschen Reichspost (I), seria czysta.


Mi.702-13
120 PLN
Bid