The auction will end on 04.03.2024

Current auction Other

12518

1920 ex-libris Włodzimierza Polańskiego.

400 PLN
Bid
12519

1920 obligacja państwowa Polskiego Rządu.

150 PLN
Bid
12520

1923 akcja Zjednoczonych Browarów Grodziskich.

100 PLN
Bid
12521

1930 ex-libris Tadeusza Gryżewskiego.

200 PLN
Bid
12522

1944 kieszonkowy katalog wydawnictwa Pionier pod redakcją prof. Stanisława Miksteina obejmujący polskie znaczki z przyległościami plus GG, 278 stron.

100 PLN
Bid
12523

1957 ekslibrysy filatelistyczne Antoniego Zdrojewskiego.

40 PLN
Bid
12524

1960 Polskie Znaki Pocztowe, komplet pięciu tomów I - V pod redakcją Antoniego Łaszkiewicza i Józefa Tislowitza we współpracy m.in. z S. Miksteinem, Z. Mikulskim i innymi, podstawowe jak do tej pory dzieło polskiej filatelistyki, encyklopedia wiedzy o wszystkich polskich znakach pocztowych, bardzo dobry stan zachowania.

450 PLN
Bid
12525

1963 książka Lesława Zabilskiego "Czerwony Krzyż w filatelistyce", 135 stron w formie katalogu, liczne czarno białe ilustracje.

30 PLN
Bid
12526

1968 książka "Krakowski ruch filatelistyczny 1893 - 1968", 240 stron, liczne czarno białe ilustracje, w tym opracowanie Jana Ryblewskiego "50-lecie znaczków wydania krakowskiego".

80 PLN
Bid
12527

1975 "Katalog polskich stempli okolicznościowych" autorstwa Andrzeja Myślickiego, rzadko oferowany komplet 16 zeszytów przedstawiających kolejno wszystkie stemple okolicznościowe z lat 1919 - 1989, podstawowa pozycja w tym zakresie.

360 PLN
Bid
12528

1992 książka Antoniego Kurczyńskiego "Filatelistyka tematyczna", 232 stron, liczne czarno białe ilustracje.

25 PLN
Bid
12529

1995 książka Jana Różańskiego "Tajemnice przemyskiej twierdzy", 140 stron.

20 PLN
Bid
12530

150 PLN
Bid
12531

2013 książka Juliana Auleytnera "Początki Poczty Polskiej na Pomorzu 1920"," książka dwujęzyczna po polsku i niemiecku, 300 stron, liczne kolorowe ilustracje, mapki, twarda oprawa.

130 PLN
Bid
12532

2018 książka Witolda Mikołajczyka "Gmina Bojanowo traktem i znakami pocztowymi opisana"," 320 stron, liczne kolorowe ilustracje, twarda oprawa, pięknie wydana pozycja.

130 PLN
Bid