56868 |
1946 próba znaczka urzędowego w barwie ultramarynowej, gwarancja Walocha. | Fi.U21P4 |
| 100 PLN | |
56869 |
1946 podwójny druk znaczka urzędowego, gwarancja Walocha. | Fi.U22IIADp |
| 50 PLN | |
56870 |
1946 próba P1 z podwójnym drukiem, gwarancja Walocha. | Fi.U22P1Dp |
| 60 PLN | |
56871 |
| 60 PLN | |
56872 |
1950 parka z podwójnym ząbkowaniem poziomym na dolnym marginesie, gwarancja. | Fi.U21IIIMK |
| 150 PLN | |
56873 |
1950 godło państwa na ośmiokątnej tarczy, parka znaczków z silnym abklaczem. | Fi.U22 |
| 65 PLN | |
56874 |
1954 Godło państwa, wydanie z dużym numerem kontrolnym, do przesyłek zwykłych - znaczek metrykalny z oznaczeniami walca N.8.W.III., znajdującymi się za 54 znaczkiem; kasowane, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.U21IIA Mi.D23B |
| 45 PLN SOLD | |
56875 |
1954 Godło państwa, seria znaczków w czworoblokach, dodatkowo odmiana ząbkowania znaczka poleconego 12¼:12½, czyste. | Fi.U23-24 Mi.D27A, 28A, C |
| 180 PLN | |
56876 |
1954 Godło państwa, seria znaczków z odmianą ząbkowania znaczka poleconego 12¼:12½, czyste. | Fi.U23-24 Mi.D27A, 28A, C |
| 40 PLN | |