Auction 113. Foreign Postage on Polish territory

11282

1899 Rabka, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Rabce.

Mi.75
20 PLN
11283

1900 Skrzydlna, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Skrzydlnej.

Mi.72
20 PLN
11284

1900 Sanok, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Sanoku.

Mi.74
20 PLN
11285

1900 14 targi Przemysłu Rolnego w Poznaniu, okolicznościowa kartka z Poznania ze stemplem okolicznościowym wystawy "POSEN LANDW. AUSSTELLUNG 13 6 00 * 8-9 V.*", bardzo dobry stan zachowania.

250 PLN
11286

1901 Zakopane, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Zakopanem.

Mi.74
20 PLN
11287

1901 Bojanów, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Bojanowie.

Mi.74
20 PLN
11288

1901 Ryglice, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Ryglicach.

Mi.74
20 PLN
11289

1901 DUBLANY, austriacki znaczek za 30 hal wydania z 1899 roku, skasowany polskim datownikiem w Dąbrówce, dobry stan zachowania.

Mi.77
30 PLN
11290

1901 kartka Warszawy do Brna.

50 PLN
11291

1901 kartka do Wiednia nadana w ambulansie pocztowym na trasie Ciechocinek - Warszawa.

50 PLN
11292

Mi.28
150 PLN
11293

1902 kartka z Tyńca do Krakowa nadana ze składnicy pocztowej w Tyńcu przez nadrzędny urząd pocztowy w Skawinie, stempel składnicy pocztowej.

Mi.72
100 PLN
11294

1902 Busko, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Busku.

Mi.74
30 PLN
11295

1902 Medyka, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Medyce.

Mi.74
20 PLN
11296

1902 Horzelów, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Horzelowie.

Mi.74
20 PLN
11297

1902 specjalna kartka z życzeniami noworocznymi z Krakowa do Wiednia.

80 PLN
11298

1902 list ze Lwowa do Bukaczowic, stempel odbiorczy na froncie, koperta lekko uszkodzona jak na skanie.

50 PLN
11299

1903 KORESPONDENCJA ZAMORSKA, widokówka wysłana 23.11 z Tangeru do Warszawy, opłacona hiszpańskim znaczkiem za 10 C z przedrukiem CORREO ESPAÑOL MARRUECOS , datownik odbiorczy Warszawa 16.XI; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.2
150 PLN
11300

1903 widokówka (nastrojowa litografia z jeleniami) wysłana 2 VI z Ostrowca do Rygi, przesłana ambulansem nr 110 relacji Ostrowiec-Koluszki - datownik "POCZTOWY WAGON No110" (ПОЧТОВЫЙ ВАГОНЪ No 110); datownik odbiorczy z 4 VI; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Mi.43y
120 PLN
11301

1903 Markowice, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Markowicach.

Mi.74
30 PLN
11302

1903 list polecony z Krakowa do Tarnobrzega.

Mi.93A
80 PLN
11303

1903 list polecony z Warszawy do Wiednia.

50 PLN
11304

80 PLN
11305

1903 obwoluta listu urzędowego z Patschkau (Paczków) do Kamitz (Kamienica).

40 PLN
11306

80 PLN
11307

1903 karta wysłana ambulansem pocztowym na trasie Przeworsk - Dembica nr 490.

140 PLN
11308

1903 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Kraków - Wiedeń.

50 PLN
11309

1904 pomocniczy adres pocztowy na wartościową przesyłkę pobraniową z Warszawy do Wilna, ofrankowany znaczkami za 3 kop i 70 kop wydania z 1889 roku, wysłany 15.VII, znaczki skasowane datownikiem ВАРШАВА I ГОР.ПОЧТ.КОНТ. z wyróżnikiem "3", datownik odbiorczy ВИЛНА ПОЧТОВ.КОНТОРА z wyróżnikiem "30" z 16.VII na odwrocie; dobry stan zachowania.

Mi.47yII, 54y
120 PLN
11310

1904 Stryj 1, austriacki znaczek wydania z 1899 roku unieważniony kasownikiem w Stryju.

Mi.74
20 PLN
11311

1904 karta pocztowa wysłana ze stacji Miatlewo do Lublina przesłana 6.XII ambulansem nr.61 relacji Riażsk-Samara, datownik "POCZTOWY WAGON No.61" z wyróżnikiem "1" (ПОЧТОВЫЙ ВАГОНЪ No.61), na froncie datownik odbiorczy Lublin 9.12; bardzo dobry stan zachowania.

Mi.P13
50 PLN
11312

1904 kartka z Königswalde (Świerki), widokówka z Striegau ze Strzegomia.

50 PLN
11313

Mi.66
20 PLN
11314

1905 przekaz pieniężny z Warszawy do Noworadomska, na odwrocie stempel odbiorczy.

80 PLN
11315

1905 przekaz pieniężny z Warszawy do Skierniewic, na odwrocie stemple odbiorcze.

80 PLN
11316

1905 kartka nadana w ambulansie pocztowym na trasie Lwów - Kraków nr 493, wygumkowana treść kartki.

40 PLN
11317

1906 opaska gazetowa z gazetą wysłana ze Lwowa do Ciężkowic, znaczek austriacki znaczek gazetowy ostemplowany w Cieżkowicach.

Mi.97
150 PLN
11318

Mi.134
40 PLN
11319

1906 Zbaraż, austriacki znaczek wydania z 1906 roku unieważniony kasownikiem w Zbarażu.

Mi.134
30 PLN
11320

1906 Sokal, austriacki znaczek wydania z 1906 roku unieważniony kasownikiem w Sokalu.

Mi.134
20 PLN
11321

1906 Założce, austriacki znaczek wydania z 1906 roku unieważniony kasownikiem w Założcu.

Mi.134
30 PLN