The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 112. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
10717

1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania.


120 PLN
10718

1900 widokówka Jarosław - Kościół P.Maryi - Marienkirche, z obiegu.


80 PLN
10719

1900 widokówka z Szczecina z obiegu pocztowego, most dworcowy Bahnhofsbrucke.


90 PLN
10720

1902 widokówka Wrocław - Gruss aus Breslau (Denkmal Kaiser Wilhelm I), litografia z obiegu, słabszy bardzo stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
10721

1903 pięknie tłoczona widokówka litograficzna z Sorau (Żary).


130 PLN
10722

1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu).


30 PLN
10723

1909 widokówka Złoczów (Ulica Jabłonowskiego, Ulica kolejowa, Ulica Sobieskiego), z obiegu (znaczek zdjęty).


80 PLN
10724

1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta.


20 PLN
10725

1910 widokówka Wilno - Prospekt Śto Jerski; nakładem Wyd.artystyczne D.Wizuna, Wilno; czysta.


80 PLN
10726

1910 widokówka Łowicz - Kościół Ś-go Ducha, nakład księgarni K.Rybickiego w Łowiczu, czysta.


80 PLN
10727

1910 widokówka Bochotnica Ruiny zamku Esterki, Wydawnictwo Snowalew w Kazimierzu, czysta.


50 PLN
10728

1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta.


40 PLN
10729

1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania.


80 PLN
10730

1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta.


60 PLN
10731

1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta.


60 PLN
10732

1912 widokówka Włocławek - widok ogólny, czysta.


80 PLN
10733

1912 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - rożne obrazki: Oranżerya, Aleja Gotycka, Domek Gotycki, Głęboka droga, wydanie Teodor Piętka, Wrocław, nakładem wydawnictwa księgarni M.Rojza w Nowej-Aleksandryi (Puławy); czysta.


110 PLN
SOLD
10734

1913 widokówka Gdańsk, z obiegu.


25 PLN
10735

1913 widokówka Grudziądz, poczta, czysta.


25 PLN
SOLD
10736

1913 widokówka Chełm, czysta.


40 PLN
10737

1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania.


100 PLN
10738

1914 widokówka Malbork, czysta.


50 PLN
10739

1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915.


20 PLN
10740

1915 widokówka Żywiec, z obiegu.


30 PLN
10741

1915 widokówka Poznań, z obiegu.


15 PLN
10742

1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu.


120 PLN
10743

1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty).


40 PLN
10744

1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek).


80 PLN
10745

1916 kartka z Poznania z widokiem z mostu teatralnego.


40 PLN
10746

1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu.


40 PLN
10747

1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki).


25 PLN
10748

1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta.


35 PLN
10749

1916 widokówka z Wyszanowa koło Wieruszowa z obiegu pocztowego.


90 PLN
10750

1916 widokówka z Kreutz an Ostbahn (Krzyża Wielkopolskiego) z obiegu pocztowego.


80 PLN
10751

1917 widokówka Grodno - ołtarz cudownej Matki Boskiej Studenckiej w kościele farnym, czysta.


20 PLN
10752

1917 widokówka Szczecin, z obiegu.


40 PLN
10753

1917 widokówka Wilno - wnętrze kościoła św. Piotra i Pawła, czysta.


20 PLN
10754

1917 widokówka Wilno, Zaułek Bernardyński, czysta.


30 PLN
10755

1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy.


20 PLN
10756

1917 widokówka Wilno, czysta.


15 PLN