10717 |
1900 około, widokówka Kłodzko - Gruss aus Glatz, litografia czysta, bardzo dobry stan zachowania. | |
| 120 PLN | |
10718 |
1900 widokówka Jarosław - Kościół P.Maryi - Marienkirche, z obiegu. | |
| 80 PLN | |
10719 |
1900 widokówka z Szczecina z obiegu pocztowego, most dworcowy Bahnhofsbrucke. | |
| 90 PLN | |
10720 |
1902 widokówka Wrocław - Gruss aus Breslau (Denkmal Kaiser Wilhelm I), litografia z obiegu, słabszy bardzo stan zachowania (znaczek zdjęty). | |
| 40 PLN | |
10721 |
1903 pięknie tłoczona widokówka litograficzna z Sorau (Żary). | |
| 130 PLN | |
10722 |
1909 widokówka Częstochowa, czysta (zapisana z tyłu). | |
| 30 PLN | |
10723 |
1909 widokówka Złoczów (Ulica Jabłonowskiego, Ulica kolejowa, Ulica Sobieskiego), z obiegu (znaczek zdjęty). | |
| 80 PLN | |
10724 |
1910 około, widokówka Śnieżka (Schneekoppe)- budynki na szczycie, czysta. | |
| 20 PLN | |
10725 |
1910 widokówka Wilno - Prospekt Śto Jerski; nakładem Wyd.artystyczne D.Wizuna, Wilno; czysta. | |
| 80 PLN | |
10726 |
1910 widokówka Łowicz - Kościół Ś-go Ducha, nakład księgarni K.Rybickiego w Łowiczu, czysta. | |
| 80 PLN | |
10727 |
1910 widokówka Bochotnica Ruiny zamku Esterki, Wydawnictwo Snowalew w Kazimierzu, czysta. | |
| 50 PLN | |
10728 |
1911 widokówka Tatry - Staw Smerczyński w dolinie Kościeliskiej, czysta. | |
| 40 PLN | |
10729 |
1912 widokówka Grudziądz, litografia sygnowana RT, z obiegu, idealny stan zachowania. | |
| 80 PLN | |
10730 |
1912 widokówka Kołobrzeg (Kolberg), czysta. | |
| 60 PLN | |
10731 |
1912 widokówka Tarnopol, barwiona litograficznie, czysta. | |
| 60 PLN | |
10732 |
1912 widokówka Włocławek - widok ogólny, czysta. | |
| 80 PLN | |
10733 |
1912 widokówka Nowo-Aleksandrya (Puławy) - rożne obrazki: Oranżerya, Aleja Gotycka, Domek Gotycki, Głęboka droga, wydanie Teodor Piętka, Wrocław, nakładem wydawnictwa księgarni M.Rojza w Nowej-Aleksandryi (Puławy); czysta. | |
| 110 PLN SOLD | |
10734 |
1913 widokówka Gdańsk, z obiegu. | |
| 25 PLN | |
10735 |
1913 widokówka Grudziądz, poczta, czysta. | |
| 25 PLN SOLD | |
10736 |
1913 widokówka Chełm, czysta. | |
| 40 PLN | |
10737 |
1914 widokówka Gdańsk, litografia, idealny stan zachowania. | |
| 100 PLN | |
10738 |
1914 widokówka Malbork, czysta. | |
| 50 PLN | |
10739 |
1915 widokówka Wrocław, z obiegu 1915. | |
| 20 PLN | |
10740 |
1915 widokówka Żywiec, z obiegu. | |
| 30 PLN | |
10741 |
1915 widokówka Poznań, z obiegu. | |
| 15 PLN | |
10742 |
1915 widokówka Wschowa (Fraustadt) - rynek, litografia sygnowana RW, z obiegu. | |
| 120 PLN | |
10743 |
1915 widokówka Stryj (Gr.kat.Cerkiew na Łanach), z obiegu, dobry stan zachowania (znaczek zdjęty). | |
| 40 PLN | |
10744 |
1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek). | |
| 80 PLN | |
10745 |
1916 kartka z Poznania z widokiem z mostu teatralnego. | |
| 40 PLN | |
10746 |
1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu. | |
| 40 PLN | |
10747 |
1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki). | |
| 25 PLN | |
10748 |
1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta. | |
| 35 PLN | |
10749 |
1916 widokówka z Wyszanowa koło Wieruszowa z obiegu pocztowego. | |
| 90 PLN | |
10750 |
1916 widokówka z Kreutz an Ostbahn (Krzyża Wielkopolskiego) z obiegu pocztowego. | |
| 80 PLN | |
10751 |
1917 widokówka Grodno - ołtarz cudownej Matki Boskiej Studenckiej w kościele farnym, czysta. | |
| 20 PLN | |
10752 |
1917 widokówka Szczecin, z obiegu. | |
| 40 PLN | |
10753 |
1917 widokówka Wilno - wnętrze kościoła św. Piotra i Pawła, czysta. | |
| 20 PLN | |
10754 |
1917 widokówka Wilno, Zaułek Bernardyński, czysta. | |
| 30 PLN | |
10755 |
1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy. | |
| 20 PLN | |
10756 |
1917 widokówka Wilno, czysta. | |
| 15 PLN | |