Poz# | Photos | Description | Catalog | Features | Actual price |
---|---|---|---|---|---|
10465 |
1972 Inauguracyjny lot samolotu "Mikołaj Kopernik" na trasie Warszawa - Boston-Warszawa. | |
| 30 PLN | |
10466 |
1972 Inauguracyjny I lot przez Atlantyk samolotu "Mikołaj Kopernik" na trasie Warszawa - Toronto, na odwrocie datowniki Toronto i Warszawa; stempelek kapitana odbity w kolorze fioletowym. | |
| 30 PLN | |
10467 |
1972 Inauguracyjny lot samolotu "Mikołaj Kopernik" na trasie Warszawa - Montreal, na odwrocie specjalny stempel poczty kanadyjskiej GENERAL DELIVERY, a na froncie datownik odbiorczy. | |
| 30 PLN | |
10468 |
1972 kartka z lotu balonowego z okazji Igrzysk Olimpijskich w Sapporo. | |
| 25 PLN | |
10469 |
1972 kartka z pierwszego lotu samolotu TU134 na trasie Warszawa - Berlin. | |
| 30 PLN | |
10470 |
1972 list lotniczy z pierwszego lotu PANAM na trasie Warszawa - Nowy Jork. | |
| 30 PLN | |
10471 |
1972 list z lotu inauguracyjnego na trasie Warszawa - Bagdad, na odwrocie stemple odbiorcze. | |
| 40 PLN | |
10472 |
1973 arkusik plakietek lotu pocztowego nad Warszawą na rzecz Centrum Zdrowia dziecka. | |
| 10 PLN | |
10473 |
1973 list z lotu inauguracyjnego na trasie Warszawa - Nowy Jork. | |
| 30 PLN | |
10474 |
1973 cztery listy z lotu pocztowego nad warszawą na rzecz Centrum Zdrowia dziecka, każda koperta z inną winietką okolicznościowa lotu. | |
| 40 PLN | |
10475 |
1974 koperta lotnicza ŚWF "Polska 73" o sygnaturze (X.73) wysłana 29.5 z Warszawy do Hammonton w USA, jednowierszowy stempelek "NOT FOR RURAL CARRIER No I RAF". | Fi.Ck59 |
| 80 PLN | |
10476 |
1974 przelot polskiej reprezentacji piłkarskiej na X Mistrzostwa Świata w piłce nożnej w RFN; koperta lotnicza ŚWF "Polska 73" z prywatnym dodrukiem - "X MISTRZOSTWA ŚWIATA W PIŁCE NOŻNEJ 13 CZERWIEC - 7 LIPIEC 1974 ROK FUSSBALL - WELTMEISTERSCHAFT PRZELOT POLSKIEJ REPREZENTACJI PIŁKARSKIEJ", sygnatura (X.73); temat - PIŁKA NOŻNA. | Fi.Ck59 |
| 20 PLN | |
10477 |
1974 Tajwan (Taipei), list lotniczy z Taipei wysłany 9.IV do Niemiec. | Mi.1003 |
| 20 PLN | |
10478 |
1975 kartka z lotu okolicznościowego w 20. rocznice pierwszego lotu Interflug na trasie warszawa - Berlin. | |
| 30 PLN | |
10479 |
1976 list lotniczy z inauguracyjnego lotu niemieckiego Interflugu na trawie Warszawa - Berlin. | |
| 40 PLN | |
10480 |
1977 list z lotu inauguracyjnego LOT'u na trasie Warszawa - Dubaj - Bombaj - Bangkok. | |
| 60 PLN | |
10481 |
1977 list z pierwszego lotu na trasie Warszawa - Bombaj. | |
| 30 PLN | |
10482 |
1978 list harcerskiej poczty balonowej z Limanowej. | |
| 20 PLN | |
10483 |
1980 kartka z lotu polskiej reprezentacji olimpijskiej na Igrzyska Olimpijskie na trasie Warszawa - Moskwa. | |
| 50 PLN | |
10484 |
1981 kartka okolicznościowa pierwszego lotu samolotu PLL Lot Ił 62 imienia gen. W. Sikorskiego. | |
| 40 PLN | |
10485 |
1981 list z pierwszego lotu na trasie Warszaw - Kraków - Rzym, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 25 PLN | |
10486 |
1981 lot jubileuszowy w 60-lecie lotów linii "AEROTARG" Poznań - Warszawa. | |
| 30 PLN | |
10487 |
1981 lot jubileuszowy w 60-lecie lotów linii "AEROTARG" Poznań - Warszawa. | |
| 30 PLN | |
10488 |
1981 list lotniczy z pierwszego lotu samolotu lot im. gen. W. Sikorskiego z Warszawy do Londynu. | |
| 50 PLN | |
10489 |
1983 list okolicznościowej poczty szybowcowej z okazji ogólnopolskiej wystawy filatelistycznej w Toruniu. | |
| 30 PLN | |
10490 |
1983 list lotniczy z okazji 300. rocznicy bitwy pod Wiedniem na trasie Warszawa - Wiedeń. | |
| 30 PLN | |
10491 |
1983 list lotniczy z okazji 300. rocznicy bitwy pod Wiedniem na trasie Warszawa - Wiedeń. | |
| 20 PLN | |
10492 |
1983 list okolicznościowej poczty szybowcowej na trasie Toruń - Chełmno z okazji ogólnopolskiej wystawy filatelistycznej w Toruniu. | |
| 20 PLN | |
10493 |
1983 list lotniczy z okazji 300. rocznicy bitwy pod Wiedniem na trasie Warszawa - Wiedeń. | |
| 40 PLN SOLD | |
10494 |
1983 Przelot papieża Jana Pawła II na trasie Kraków-Rzym, koperta z kasownikiem okolicznościowym przesłana 23.06, na odwrocie watykański datownik okolicznościowy. | |
| 40 PLN | |
10495 |
1984 książka Henri L. Nierinck'a "Recovered mail airplane crashes 1918 - 1978" z skatalogowanymi wypadkami lotniczymi, z których ocalała przesyłana korespondencja, książka dwujęzyczna po francusku i angielsku, 366 stron, czarno białe ilustracje, twarda oprawa. | |
| 600 PLN | |
10496 |
1985 kartka z lotu inauguracyjnego na trasie Warszawa -Delhi. | |
| 40 PLN | |
10497 |
1985 list z pierwszego lotu na trasie Warszawa - Delhi, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 20 PLN | |
10498 |
1985 kartka z lotu inauguracyjnego na trasie Warszawa - Delhi. | |
| 40 PLN | |
10499 |
1985 list lotniczy z pierwszego lotu samolotu lot im. Janusza Kusocińskiego z Warszawy do Nowego Jorku. | |
| 50 PLN | |
10500 |
1985 list lotniczy z inauguracyjnego lotu na trasie Warszawa - Dehli. | |
| 50 PLN | |
10501 |
1987 list lotniczy z pierwszego lotu na trasie Warszawa - Pekin, na odwrocie stempel odbiorczy. | |
| 70 PLN | |
10502 |
1987 list lotniczy z inauguracyjnego lotu na trasie Warszawa - Pekin. | |
| 50 PLN | |
10503 |
1989 kartka z okolicznościowego lotu w 75. rocznicę poczty lotniczej z twierdzy w Przemyślu. | |
| 50 PLN | |
10504 |
1993 list okolicznościowej poczty śmigłowcowej z Olsztyna z okazji światowej wystawy filatelistycznej w poznaniu. | |
| 30 PLN | |