Auction 111. Polish People's Republic 1952-1989

49646

1988 wojna obronna 1939 roku, dolny znaczek z błędem "ścieniałe 0 w nominale".

Fi.3013B1
Mi.3161
15 PLN
49647

Fi.3015MK
Mi.3168
60 PLN
49648

1988 głowy wawelskie, znaczek makulaturowy z zdwojonym drukiem głowy i przesuniętą perforacją, gwarancja jako druk podwójny Wysocki.

Fi.3015MK
Mi.3168
350 PLN
49649

1988 Światowy Dzień Poczty, arkusz sprzedażny.

Fi.3016 ark.
Mi.3163
90 PLN
49650

Fi.3016a
Mi.3163
20 PLN
49651

1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek za 20 zł w czworobloku z dolnym marginesem, lewy górny z błędem "czerwona plamka obok buławy" na poz.28; gwarancja.

Fi.3020 B1
Mi.3167
40 PLN
49652

1988 200. rocznica Sejmu czteroletniego, znaczek z błędem "czerwona plama na lewo od buławy".

Fi.3020 B1
Mi.3167
15 PLN
49653

1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, górny znaczek z błędem czerwona plamka na lewo od buławy", gwarancja i oznaczenie.

Fi.3020B1
Mi.3167
20 PLN
49654

1988 200. rocznica Sejmu Czteroletniego, znaczek z błędem czerwona plamka na lewo od buławy", gwarancja i oznaczenie.

Fi.3020B1
20 PLN
49655

Fi.3027MK
Mi.3175
65 PLN
49656

1988 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach złożonych w połowie.

Fi.3030- ark.
Mi.3178-9
120 PLN
49657

1988 statki pożarnicze, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3036-41 ark.
Mi.3184-9
200 PLN
49658

Fi.3037 B
Mi.3185
40 PLN
49659

1988 "70 LECIE ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI", karta pocztowa skasowana okolicznościowo 11.11 w Sulejówku stemplem z wizerunkiem Marszałka Piłsudskiego.

Fi.Cp984
20 PLN
49660

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl.137
40 PLN
49661

1988 70. rocznica odzyskania niepodległości, blok czysty.

Fi.bl.137 (93)
Mi.Bl.107
70 PLN
49662

Fi.bl.137 FDC
Mi.Bl.107
100 PLN
49663

Fi.bl.137 FDC
Mi.Bl.107
100 PLN
49664

1988 SOLIDARNOŚĆ - 125 rocznica Powstania Styczniowego, pamiątkowy bloczek przedstawiający Romualda Traugutta, Dionizego Czachowskiego, herb powstańczy i Krzyż pamiątkowy 70-lecia Powstania Styczniowego.

30 PLN
49665

1988 seria znaczków podziemnej poczty Solidarności.

50 PLN
49666

1989 Konie, arkusze czyste znaczków; bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3042-47
Mi.3190-95
400 PLN
49667

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
70 PLN
49668

1989 rocznik znaczków czystych (Fi.109,20).

Fi.3042-3104
Mi.3190-3252
80 PLN
49669

1989 Konie, 70 zł - najdroższy znaczek w serii - arkusz sprzedażny (złożony poziomo), czysty (Fi.140.-).

Fi.3047
Mi.3195
80 PLN
49670

1989 głowy wawelskie (VIII) znaczki za 20 zł do automatów drukowane w postaci rolki, dwa paski sześciu sztuk: bez numeru i z numerem na odwrocie wydrukowanym "do góry nogami" w stosunku do rysunku znaczka, znaczki drukowano w ten sposób, że co 5 lub co 10 znaczek ma numer trzy- lub czterocyfrowy na odwrocie, wskutek mechanicznego rozdzielania zadrukowanej taśmy papieru, ząbkowanie pionowe znaczków często ulegało uszkodzeniu lub nawet całkowitemu zniszczeniu; czyste.

Fi.3048
Mi.3196
100 PLN
49671

1989 głowy wawelskie, pasek z rolki do automatu z numeracja na gumie, złamanie.

Fi.3048
Mi.3196
50 PLN
49672

1989 głowy wawelskie, pasek z rolki do automatu z numeracja na gumie.

Fi.3048
Mi.3196
50 PLN
49673

1989 Psy myśliwskie, seria czystych znaczków w arkuszach bez marginesów (same znaczki Fi.350.-), bardzo dobry stan zachowania (arkusze w połowie pionowo zgięte, jeden znaczek za 25 zł uszkodzony).

Fi.3049-54
Mi.3197-3202
250 PLN
49674

Fi.3063
Mi.3211
100 PLN
49675

Fi.3065B1
Mi.3213
25 PLN
49676

1989 45. rocznica bitwy pod Falaise, znaczek z niespasowanym drukiem kolorów - zdwojona postać, podwójny beret itp.

Fi.3065MK
Mi.3213
45 PLN
49677

Fi.3076
Mi.3224
20 PLN
49678

1989 poczet królów i książąt polskich, seria w arkuszach złożonych w połowie.

Fi.3079-80 ark.
Mi.3227-8
120 PLN
49679

1989 Poczet królów i książąt polskich (IV) - Władysław Herman, znaczki za 30 zł w parce poziomej, prawy z błędem "uszkodzone M w KOPECKI" na poz.7; czyste, bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis Kalinowski.

Fi.3080 B1
Mi.3228
50 PLN
49680

1989 poczet królów polskich, znaczek z błędem "uszkodzone litery w wyrazie KOPECKI".

Fi.3080B1
Mi.3228
15 PLN
49681

1989 poczet królów polskich, znaczek z błędem uszkodzone litery w wyrazie KOPECKI".

Fi.3080B1
30 PLN
49682

Fi.3086 Mk
Mi.3234
40 PLN
49683

Fi.3088
Mi.3236
30 PLN
49684

1989 rośliny lecznicze, parka znaczków za 1000 zł fałszerstwa na szkodę poczty, fotopinia Wysocki.

Fi.3098FPt
Mi.3246PFä
160 PLN
49685

1989 Fałszerstwo na szkodę poczty - fałszywy znaczek za 1000 zł na kopercie listu ekspresowego przesłanego miejscowo 29.12.1992 w Warszawie, gwarancja.

Fi.3098FPt
Mi.PFa3246
500 PLN