Auction 11. Polish People's Republic 1952-1989

4996

1981 międzynarodowa wystawa filatelistyczna 'Wipa'81", znaczek za 10.50 zł. bez kolorów czerwonego i szarego,gwarancja Schmutz.

Fi.2588s
Mi.2736
450 PLN
4997

1981 Polska ceramika szlachetna, znaczek za 1 zł. z błędem na 46 polu - wyrostek z prawej strony cyfry 1 w 1zł., w czworobloku, gwarancja i opis.

Fi.2596
Mi.2739
26 PLN
4998

1982 rocznik kopert FDC (bez Bl.75).

Fi.FDC 2644-2699
Mi.FDC 2792-2847&nbs
23 PLN
4999

1983 rocznik kopert FDC (bez Bl. 78).

Fi.FDC 2700-2750
Mi.FDC 2848-2898&nbs
20 PLN
5000

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego - albatros, znaczek za 10 zł. z błędem na 9 polu - plamka na zakończeniu dolnego skrzydła, w czworobloku, gwarancja i opis.

Fi.2930
Mi.3078
30 PLN
5001

1987 10-lecie Polskiej Stacji Arktycznej im. H.Arctowskiego - pingwiny, znaczek za 10 zł. z błędem na 9 polu - "duży iluminator" w kadłubie jachtu, w czworobloku, gwarancja i opis.

Fi.2931
Mi.3079
35 PLN
5002

1987 III wizyta Jana Pawła II w Polsce.

Fi.2951-52
Mi.3099-00
15 PLN
5003

1987 światowy dzień poczty, znaczek za 15 zł. z podwójnym drukiem, gwarancja.

Fi.2975 Dp
Mi.3123
250 PLN
5004

1987 poczet królów polskich, znaczek z przywieszką i pustopolem.

Fi.2983
Mi.3131
10 PLN
5005

1987 soptkanie Jana Pawła II z gen. W.Jaruzelskim, blok.

Fi.bl. 88
Mi.Bl. 102
120 PLN
5006

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, makulatura/próba znaczka za 20 zł z podobizną Wojciecha Korfantego - brak druku w kolorze czarnym i czerwonym.

Fi.3025
Mi.3173
350 PLN
5007

1988 70 rocznica odzyskania niepodległości, blok.

Fi.bl. 93
Mi.Bl. 107
65 PLN
5008

1989 wydanie przedrukowe, sześcioblok znaczka za 500 zł z silnie przesuniętym nadrukiem, gwarancja.

Fi.3086
Mi.3234
60 PLN
5009

1989 rośliny lecznicze, fałszerstwo na szkodę poczty znaczka za 1000,- zł, znaczek uszkodzony, gwarancja.

Fi.3098 FPt
Mi.3246 PF
150 PLN
5010

1989 20 rocznica lądowania na księżycu, blok cięty i ząbkowany.

Fi.bl. 95 A+B
Mi.Bl. 109 A+B
30 PLN
5011

1989 znaczek nie wprowadzony do obiegu z podobizną gen. G.Korczyńskiego.

Fi.XXVI
Mi.VI
50 PLN