The auction will end on 04.03.2024

Auction 108. Other

20326

1935 pierwszy specjalizowany katalog polskich znaków pocztowych pod redakcją Antoniego Łaszkiewicza nakładem czasopisma Ikaros, 420 stron, twarda obwoluta, bardzo dobry stan zachowania.

300 PLN
20327

1949 "Katalog polskich znaczków pocztowych 1949/50" autorstwa Tadeusza Gryżewskiego obejmujący wszystkie polskie znaczki od jedynki począwszy.

70 PLN
20328

1958 drugi tom monografii autorstwa Stanisława Żółkiewskiego "Całostki polskie oraz mające obieg na ziemiach polskich / karty pocztowe 1918 - 1939", 292 stron plus tablice z czarno - białymi ilustracjami.

120 PLN
20329

1960 Polskie Znaki Pocztowe, komplet V tomów pod redakcją Antoniego Łaszkiewicza i Józefa Tislowitza we współpracy m.in. z S. Miksteinem, Z. Mikulskim i innymi, podstawowe jak do tej pory dzieło polskiej filatelistyki, encyklopedia wiedzy o wszystkich polskich znakach pocztowych, bardzo dobry stan zachowania.

300 PLN
20330

1975 "Katalog polskich stempli okolicznościowych" autorstwa Andrzeja Myślickiego, rzadko oferowany komplet 11 zeszytów przedstawiających kolejno wszystkie stemple okolicznościowe z lat 1919 - 1975, podstawowa pozycja w tym zakresie.

400 PLN
20331

1978 książka Franciszka Bogackiego "Poczta Polska w Gdańsku", 150 stron.

35 PLN
20332

1986 reprint miesięcznika "Filatelista" wydawanego w Rzeszowie w latach 1908-9, twarda oprawa.

Mi.
35 PLN
20333

1986 reprint wydania dwóch pierwszych roczników Filatelista z lat 1908 i 1909 wydanych przez organ międzynarodowych filatelistów Unja w Rzeszowie.

60 PLN
20334

1990 "Filatelistyka współczesna" autorstwa Włodzimierza Goszczyńskiego, 476 stron, liczne ilustracje.

50 PLN
20335

1993 pięknie wydany bogato ilustrowany angielskojęzyczny album "Post and philately in Wielkopolska", druk i twardą oprawa, English version, 252 strony + cięty blok Legenda o orle białym z Wystawy światowej Poznań 93.

45 PLN
20336

1993 "Encyklopedia Filatelistyki" pod redakcją Tadeusza Hampela wydana nakładem Polskiego Związku Filatelistów, 680 stron, liczne ilustracje.

80 PLN
20337

150 PLN
20338

2006 bogato ilustrowany katalog aukcyjny firmy Interphil Pawła Wohla, katalog 2. aukcji, 318 stron, kopalnia informacji i ilustracji.

80 PLN
20339

2007 bogato ilustrowany katalog aukcyjny firmy Interphil Pawła Wohla, katalog 3. aukcji, 407 stron, kopalnia informacji i ilustracji.

100 PLN