Auction 107. Russia

10114

1954 ZSRR, postęp w rolnictwie (I), seria czysta.

Mi.1718-19
20 PLN
10115

1954 ZSRR, 50. rocznica urodzin Mikołaja Ostrowskiego, znaczek czysty.

Mi.1727
15 PLN
10116

1954 ZSRR, 37. rocznica urodzin Rewolucji Październikowej, znaczek czysty.

Mi.1737
20 PLN
10117

1955 ZSRR, 85. rocznica urodzin W.I.Lenina, seria czysta.

Mi.1756-58
35 PLN
10118

1955 ZSRR, Wszechzwiązkowa Wystawa Rolnicza w Moskwie (II), seria czysta.

Mi.1764-79
60 PLN
10119

1955 ZSRR, Wszechzwiązkowa Wystawa Rolnicza w Moskwie (II), seria czysta w tym dwa pięcioznaczkowe paski.

Mi.1764-79
80 PLN
10120

1956 ZSRR, 86. rocznica urodzin W.I.Lenina, znaczek czysty.

Mi.1829
30 PLN
10121

1956 ZSRR, Machmud Aiwasow, znaczek kasowany z podpisem Muchamed.

Mi.1871 IA
70 PLN
10122

1957 ZSRR, 275 rocznica urodzin Vitusa Beringa, znaczek w czworobloku, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.1914
80 PLN
10123

1957 ZSRR, sukcesy sportowców radzieckich na Olimpiadzie w Melbourne, seria czysta.

Mi.1967-72
10 PLN
10124

1957 ZSRR, wydanie przedrukowe z okazji startu pierwszego sztucznego satelity Ziemi - Sputnika 1, znaczek w czworobloku, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.2026
500 PLN
10125

1957 ZSRR, Międzynarodowa Filatelistyczna Wystawa w Moskwie, wszystkie cztery typy bloków - różnice w połączeniu liter "E z Ж" i "Д z H" w pierwszym wyrazie i "K z A" w drugim oraz trzecim.

Mi.Bl.21
600 PLN
10126

1957 ZSRR, ilustrowana koperta ze znakiem wodnym, czysta.

Mi.U156
20 PLN
10127

1958 ZSRR, Międzynarodowy Konkurs im.Czajkowskiego dla pianistów i skrzypków, seria czysta cięta.

Mi.2061-63B
20 PLN
10128

1958 rocznice urodzin Włodzimierza Lenina i Karola Marksa, lotnicze listy polecone do Stanów Zjednoczonych, na odwrocie stemple odbiorcze.

Mi.2073, 2077-9
40 PLN
10129

1958 ZSRR, konferencja ministrów poczty, znaczek z błędem "flaga CSRS odwrócona" i wersja znaczka poprawna.

Mi.2084I+II
70 PLN
10130

1958 ZSRR, Samoloty (I-III) nieząbkowane, seria czysta.

Mi.2106-8B, 2169-71B, 2193B
60 PLN
10131

1958 ZSRR, Wszechzwiązkowa Wystawa Przemysłowa (III), seria czysta.

Mi.2188-89
10 PLN
10132

1959 ZSRR, wydanie obiegowe, kołchoźnica, znaczek czysty.

Mi.2198
20 PLN
10133

1959 ZSRR, 200. rocznica urodzin Roberta Burnsa - wydanie przedrukowe, znaczek czysty.

Mi.2203
40 PLN
10134

1959 ZSRR, Międzynarodowa współpraca geofizyczna, seria znaczków w czworoblokach, na znaczku za 25 kop błąd na poz.4 "lina pod kotwicą", czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.2259-61, 2277
100 PLN
10135

1961 ZSRR, 22 Zjazd KPZR (II+III), znaczki wydane na folii aluminiowej, bez przedruku i z przedrukiem długości 11,2 mm, czyste.

Mi.2540, 2541II
150 PLN
10136

1961 ZSRR, 100 rocznica urodzin Fridtjofa Nansena, znaczek w czworobloku, czyste, bardzo dobry stan zachowania.

Mi.2570
25 PLN
10137

1962 ZSRR, pierwsi kosmonauci radzieccy, blok ząbkowany i cięty, czyste.

Mi.Bl.31A, B
60 PLN
10138

1964 ZSRR, olimpiada w Tokio, bardzo rzadki, numerowany tzw. "zielony" blok olimpijski z błędem "zdeformowany górny promień gwiazdki" (Mi.370 euro), bardzo dobry stan zachowania.

Fi.Mi.Bl.33 I
800 PLN
10139

1964 ZSRR, olimpiada w Tokio - "zielony" blok olimpijski na kopercie FDC, (Mi.600 euro); bardzo dobry stan zachowania.

Mi.Bl.33
1 200 PLN
10140

1965 ZSRR, Dzień Kosmonautów, znaczki drukowane na srebrnej folii, czyste.

Mi.3042-43
20 PLN
10141

1965 ZSRR, Dzień Kosmonautów, rzadka jako kasowana w czworoblokach seria znaczków drukowanych na srebrnej folii.

Mi.3042-43
70 PLN
10142

1976 ZSRR, koperta z ilustracją.

20 PLN
10143

1990 ZSRR, ssaki morskie wydanie wspólne z pocztą USA, kompletny arkusz, dobry stan zachowania (arkusz w trzech miejscach poziomo zgięty).

Mi.6130-33
90 PLN