7759 |
1991 rośliny lecznicze, dwa znaczki z pustopolami na dole i na górze, czyste. | Fi.3177 Mi.3325 |
| 30 PLN | |
7760 |
1991 motyle arkusz sprzedażny. | Fi.3195-200 Mi.3343-8 |
| 10 PLN | |
7761 |
1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, arkusz czysty. | Fi.3195-200 Mi.3343-48 |
| 30 PLN | |
7762 |
1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nieperforowana odbitka fazowa sześciobloku obejmującego całą serię w barwie czarnej pochodząca z górnej części arkusza z tytułem wydania na górnym marginesie, fotoatest Walocha. | Fi.3195-200 Of Mi.3343-48 |
| 1 500 PLN | |
7763 |
1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, seria w nieząbkowanym gumowanym dolnym pasku z arkusza sprzedażnego. | Fi.3195-200 nz Mi.3343-8U |
| 2 500 PLN | |
7764 |
1991 motyle, arkusz sprzedażny. | Fi.3195-200ark. Mi.3343-8 |
| 20 PLN | |
7765 |
1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nieperforowany sześcioblok obejmujący całą serię bez druku barwy srebrnej - brak nominału i nazwy emitenta, sześcioblok pochodzący z górnej części arkusza z tytułem wydania na górnym marginesie, fotoatest Walocha. | Fi.3195-200nz Mi.3343-48 |
| 2 400 PLN | |
7766 |
1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna PHILA NIPPON '91, koperta FDC. | Fi.bl.145 Mi.Bl.115 |
| 25 PLN | |
7767 |
1991 motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, folia hologramowa z której przenoszono na bloki tego wydania wycięte w trakcie nanoszenia elementy przywieszek bloku, niespotykane i niekatalogowane. | Fi.bl.145 |
| 750 PLN | |
7768 |
1991 Motyle z kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, pasek czterech nierozciętych bloków, piękny stan zachowania, fotoatest Wiatrowski. | Fi.bl.145 MK7 Mi.Bl.115 |
| 4 000 PLN | |
7769 |
1991 motyle w kolekcji Instytutu Zoologii PAN w Warszawie, nierozcięty pasek pięciu bloków, rzadkie, doskonały stan zachowania. | Fi.bl.145 MK9 Mi.Bl.115 |
| 4 400 PLN | |
7770 |
1991 Światowa Wystawa Filatelistyczna Phila Nippon '91, parka pionowa nierozciętych bloków. | Fi.bl.145MK6 Mi.Bl.115 |
| 600 PLN | |
7771 |
| 450 PLN | |
7772 |
1991 seria wydana przez pocztę Solidarności Nowej Huty z okazji 100-lecia utworzenia Towarzystwa Szkoły Ludowej. | |
| 40 PLN | |
7773 |
1992 rocznik kopert FDC (bez bl.148(104)A; Fi.190,70). | Fi.3213-76 Mi.3361-3424 |
| 150 PLN | |
7774 |
1992 rocznik znaczków czystych (Fi.182,90). | Fi.3213-76 Mi.3361-3424 |
| 140 PLN | |
7775 |
1992-1993 TOM XIX JUBILEUSZOWY - wraz z odmianami; wycena zestawu według katalogu Fischera to ponad 433 złotych; nabywcy otrzymają znaczki w ładnym, oprawionym w płótno klaserze jubileuszowym bez dodatkowej opłaty! | Fi.3213-3328 Mi.3361-3476 |
| 310 PLN | |
7776 |
1992 kartka okolicznościowa 365. lecia bitwy pod Oliwą. | Fi.3229 |
| 10 PLN | |
7777 |
1992 Wodospady polskie, znaczek za 3000 zł z błędem na poz.14 "przerwa w literze C w JELEC", czyste; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja i opis. | Fi.3233 B1 Mi.3381 |
| 40 PLN | |
7778 |
1992 Światowa Wystawa Filatelistyczna "Olymphilex '92" w Barcelonie, nieząbkowany znaczek z bloku, czysty. | Fi.3244A Mi.3392B |
| 10 PLN | |
7779 |
1992 plakat polski, znaczek makulaturowy z silnie przesuniętą perforacją. | Fi.3260MK Mi.3408 |
| 400 PLN | |
7780 |
1992 historia orła białego, seria w półarkuszach sprzedażnych, w półarkuszu znaczka za 3000 zł znaczek z błędem "uszkodzona siatka na prawym udzie orła". | Fi.3272-6 (3274B1) Mi.3420-4 |
| 100 PLN | |
7781 |
1992 historia orła białego, seria w arkuszach sprzedażnych złożonych w połowie, w arkuszu znaczka za 3000 zł znaczek z błędem "uszkodzona siatka na prawym udzie orła". | Fi.3272-6 ark (3274B1) Mi.3420-4 |
| 200 PLN | |
7782 |
1992 rok historii Armii Krajowej, blok z małym numerem na odwrocie. | Fi.Bl.150I Mi.Bl.120II |
| 200 PLN | |
7783 |
1992 Światowa Wystawa Filatelistyczne "Olymphilex '92", blok z błędem "różowa plama nad pierwszym zawodnikiem". | Fi.bl.148B B1 Mi.Bl.118B |
| 100 PLN | |
7784 |
1992 Rok historii AK, czysty blok bez numeru na odwrocie, fotoatest Wysocki. | Fi.bl.150B1 Mi.Bl.120 |
| 675 PLN SOLD | |
7785 |
1992 Rok historii AK, czysty blok z krojem cyfr numeratora "antykwa", fotoatest Wysocki. | Fi.bl.150I Mi.Bl.120II |
| 600 PLN | |
7786 |
1992 Rok historii AK, czysty blok z odmiennym krojem cyfr numeratora. | Fi.bl.150I (106) Mi.Bl.120II |
| 800 PLN | |
7787 |
1992 rok historii Armii Krajowej, blok bez perforacji z podwójnym drukiem numeru na odwrocie i stempelkiem SAMPLE, w katalogu Fischera opisany jako niepewnego pochodzenia. | Fi.bl.150P Mi.Bl.120 |
| 1 400 PLN | |
7788 |
1992 rok historii Armii Krajowej, makulaturowy blok bez perforacji z podwójnym drukiem numeru na odwrocie i stempelkiem SAMPLE, w katalogu Fischera opisany jako niepewnego pochodzenia. | Fi.bl.150nz SAMPLE Mi.Bl.120U |
| 900 PLN | |
7789 |
1993 rocznik kopert FDC (bez bl.152A(108A); Fi.185,70). | Fi.3277-3328 Mi.3425-76 |
| 140 PLN | |
7790 |
1993 rocznik znaczków czystych (bez bl.151(107)I-II; Fi.196,30). | Fi.3277-3328 Mi.3425-76 |
| 150 PLN | |
7791 |
1993 Poczet królów i książąt polskich (VIII) - Bolesław Wstydliwy, znaczki z przywieszkami i pustopolami z prawej strony w kolumnie; znaczki i pustopola w bardzo dobrym stanie zachowania, marginesy lekko podgięte. | Fi.3289Pw Mi.3437 |
| 80 PLN | |
7792 |
1993 750-lecie nadania praw miejskich Szczecinowi, narożny znaczek z pustopolem u góry, czyste. | Fi.3295 Mi.3443 |
| 15 PLN | |
7793 |
1993 wydanie wspólne z pocztą Izraela - 50 rocznica powstania Żydów w Getcie Warszawskim, arkusz czysty (Fi.80.-) z przywieszkami na dole (tabs). | Fi.3296 Mi.3444 |
| 60 PLN | |
7794 |
1993 sanktuaria maryjne - Matka Boża Leśniańska, karta pierwszego dnia obiegu z autografem projektanka znaczka. | Fi.3317 |
| 80 PLN | |
7795 |
1993 Sanktuaria Maryjne I i II - Leśna Podlaska i Święta Lipka, arkusze czyste (Fi.115.-). | Fi.3317-18 Mi.3465-66 |
| 80 PLN | |
7796 |
1993 750. rocznica śmierci św.Jadwigi, arkusz czysty, minimalnie słabszy dolny margines. | Fi.3322 Mi.3470 |
| 100 PLN | |
7797 |
1993 750. rocznica śmierci św.Jadwigi - wydanie wspólne z pocztą Niemiec, Ersttagblatt - wydanie niemieckie karnetu, znaczek niemiecki ze stemplem okolicznościowym Bonn. | Fi.3322 Mi.3470, 1701 |
| 40 PLN | |
7798 |
1993 750. rocznica śmierci św.Jadwigi - wydanie wspólne z pocztą Niemiec, Ersttagblatt - wydanie niemieckie karnetu. | Fi.3322 |
| 40 PLN | |