35200 |
1995 plakat polski, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3410-11 ark. Mi.3558-9 |
| 500 PLN | |
35201 |
1995 XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistycznym im. Fryderyka Chopina, arkusz sprzedażny. | Fi.3412 ark. |
| 30 PLN SOLD | |
35202 |
1995 Mistrzostwa Świata w akrobatyce sportowej we Wrocławiu, arkusz czysty. | Fi.3415 Mi.3563 |
| 40 PLN | |
35203 |
1995 Boże Narodzenie, parka z napisem WZÓR. | Fi.3417-8 |
| 10 PLN | |
35204 |
1995 pisklęta ptaków, arkusik bez perforacji na dolnym marginesie. | Fi.3419-22 ark.II Mi.3567-70 |
| 15 PLN | |
35205 |
1996 rocznik znaczków czystych (Fi.105,70). | Fi.3423-85 Mi.3571-3633 |
| 80 PLN | |
35206 |
1996 rocznik kopert FDC (Fi.131,40). | Fi.3423-85 Mi.3571-3633 |
| 100 PLN | |
35207 |
1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty. | Fi.3429-32 Mi.3577-80 |
| 50 PLN | |
35208 |
1996 "IV WIEKI STOŁECZNOŚCI WARSZAWY - KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA", ilustrowana, dekoracyjna koperta, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 21.IV w Warszawie. | Fi.3433 Mi.3581 |
| 10 PLN | |
35209 |
1996 znaki zodiaku, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni. | Fi.3439MK |
| 70 PLN | |
35210 |
1996 znaki zodiaku, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni. | Fi.3440MK |
| 70 PLN | |
35211 |
1996 50 lat "Brzechwa dzieciom", seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3441-6 ark. Mi.3591-6 |
| 220 PLN | |
35212 |
1996 "Brzechwa dzieciom" - 50 lat, seria znaczków w arkuszach. | Fi.3441-46 Mi.3591-96 |
| 400 PLN | |
35213 |
1996 Światowa Wystawa Filatelistyczna Olymphilex '96 w Atlancie, arkusz sprzedażny. | Fi.3456 ark. |
| 60 PLN | |
35214 |
1996 Sanktuaria Maryjne V - Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Przeczycy, arkusz czysty (Fi.50.-). | Fi.3465 Mi.3613 |
| 60 PLN | |
35215 |
1996 Zwierzęta pod ochroną - żubry, arkusz czysty (Fi.35.-). | Fi.3481-84 Mi.3629-32 |
| 27 PLN SOLD | |
35216 |
1996 Wisława Szymborska - laureatka Literackiej Nagrody Nobla w 1996 roku, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania. | Fi.3485 Mi.3633 |
| 80 PLN SOLD | |
35217 |
1996 Światowy Dzień Poczty, blok w karnecie okolicznościowym. | Fi.bl.115 Mi.Bl.128 |
| 15 PLN | |
35218 |
1996 karnet - "75 LAT MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI". | Fi.bl.157(114) Mi.Bl.128 |
| 15 PLN | |
35219 |
1996 Znaki Zodiaku, kompletny zestaw 11 znaczków, wydanych na papierze fluorescencyjnym - wyraźnie świecącym w świetle lampy ultrafioletowej, w przeciwieństwie do znaczków wydanych na papierze zwykłym, bardzo dobry stan zachowania (zdjęcie wykonano w świetle lampy ultrafioletowej). | Fi.ex.3434-64y Mi.ex.3582-3612y |
| 200 PLN | |
35220 |
1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania (Fi.45.-). | Fi.10 Mi.MH1 |
| 25 PLN | |
35221 |
1997 rocznik kopert FDC (bez bl.159A(115A); Fi.141,10). | Fi.3486-3541 Mi.3634-89 |
| 110 PLN | |
35222 |
1997 rocznik znaczków czystych (Fi.154,50). | Fi.3486-3541 Mi.3634-89 |
| 120 PLN | |
35223 |
1997 dworki polskie, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Walocha. | Fi.3497MK |
| 50 PLN SOLD | |
35224 |
1997 Europa CEPT - legendy, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, znaczek uszkodzony, gwarancja Walocha. | Fi.3500MK |
| 30 PLN | |
35225 |
1997 600. rocznica Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Jagielońskiego, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, znaczek uszkodzony, gwarancja Walocha. | Fi.3513MK |
| 30 PLN | |
35226 |
1997 200. rocznica urodzin Pawła Edmunda Strzeleckiego, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni. | Fi.3520MK |
| 90 PLN SOLD | |
35227 |
1997 poczet królów polskich, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Walocha. | Fi.3523MK |
| 60 PLN | |
35228 |
1997 poczet królów i książąt polskich, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Walocha. | Fi.3524MK |
| 60 PLN | |
35229 |
1997 poczet królów polskich, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Walocha. | Fi.3525MK |
| 60 PLN | |
35230 |
1997 poczet królów polskich, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Walocha. | Fi.3526MK |
| 60 PLN | |
35231 |
1997 Światowa Wystawa Filatelistyczna Moskwa 97, arkusik sprzedażny. | Fi.3529 ark. Mi.3677KB |
| 30 PLN | |
35232 |
1997 plakat polski, seria w arkuszach sprzedażnych. | Fi.3530-3 ark. Mi.3678-81 |
| 1 000 PLN | |
35233 |
| 300 PLN | |
35234 |
1997 "Mistrzostwa Świata juniorów w szachach - Żagań" karta beznominałowa z ilustracją przedstawiającą figury szachowe; temat - SZACHY. | |
| 10 PLN | |
35235 |
1998 znaczek z automatu, 1,20 zł, PP Rzeszów 2 - etykieta samoprzylepna z automatu BANPOL z poddrukiem zabezpieczającym POCZTA POLSKA, logo w typie IV (wysokość błyskawicy 4 mm, szerokość trąbki 27,5 mm, oczka siatki sznura zamknięte), wzdłuż prawego marginesu 5 fluoryzujących gwiazdek; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania. | Fi.3IV Mi.2y |
| 40 PLN | |
35236 |
1998 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek szwedzki wydania wspólnego z Szwecją (Fi.135,50). | Fi.3524-bl.164 Mi.3690-Bl.134 |
| 105 PLN | |
35237 |
1998 rocznik kopert FDC (bez bl.163A(121A); Fi.104,40). | Fi.3542-bl.163 Mi.3690-Bl.134 |
| 85 PLN | |
35238 |
1998 Zygmunt III Waza, karnet wspólnego wydania poczty polskiej i szwedzkiej, znaczki rytował Czesław Słania. | Fi.3582 Mi.2081; 3730 |
| 50 PLN | |
35239 |
1998 XVII zjazd PZF w Szczecinie, blok cięty. | Fi.bl.162A Mi.Bl.133B |
| 30 PLN | |