Auction 105. Polish Republic - 1989

35200

1995 plakat polski, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3410-11 ark.
Mi.3558-9
500 PLN
35201

1995 XIII Międzynarodowy Konkurs Pianistycznym im. Fryderyka Chopina, arkusz sprzedażny.

Fi.3412 ark.
30 PLN
35202

1995 Mistrzostwa Świata w akrobatyce sportowej we Wrocławiu, arkusz czysty.

Fi.3415
Mi.3563
40 PLN
35203

1995 Boże Narodzenie, parka z napisem WZÓR.

Fi.3417-8
10 PLN
35204

1995 pisklęta ptaków, arkusik bez perforacji na dolnym marginesie.

Fi.3419-22 ark.II
Mi.3567-70
15 PLN
35205

1996 rocznik znaczków czystych (Fi.105,70).

Fi.3423-85
Mi.3571-3633
80 PLN
35206

1996 rocznik kopert FDC (Fi.131,40).

Fi.3423-85
Mi.3571-3633
100 PLN
35207

1996 Polskie jachty pełnomorskie, arkusz czysty.

Fi.3429-32
Mi.3577-80
50 PLN
35208

1996 "IV WIEKI STOŁECZNOŚCI WARSZAWY - KRAJOWA WYSTAWA FILATELISTYCZNA", ilustrowana, dekoracyjna koperta, ofrankowana i ostemplowana okolicznościowo 21.IV w Warszawie.

Fi.3433
Mi.3581
10 PLN
35209

1996 znaki zodiaku, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni.

Fi.3439MK
70 PLN
35210

Fi.3440MK
70 PLN
35211

1996 50 lat "Brzechwa dzieciom", seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3441-6 ark.
Mi.3591-6
220 PLN
35212

1996 "Brzechwa dzieciom" - 50 lat, seria znaczków w arkuszach.

Fi.3441-46
Mi.3591-96
400 PLN
35213

1996 Światowa Wystawa Filatelistyczna Olymphilex '96 w Atlancie, arkusz sprzedażny.

Fi.3456 ark.
60 PLN
35214

1996 Sanktuaria Maryjne V - Kościół Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny w Przeczycy, arkusz czysty (Fi.50.-).

Fi.3465
Mi.3613
60 PLN
35215

1996 Zwierzęta pod ochroną - żubry, arkusz czysty (Fi.35.-).

Fi.3481-84
Mi.3629-32
27 PLN
35216

1996 Wisława Szymborska - laureatka Literackiej Nagrody Nobla w 1996 roku, arkusz czysty, bardzo dobry stan zachowania.

Fi.3485
Mi.3633
80 PLN
35217

1996 Światowy Dzień Poczty, blok w karnecie okolicznościowym.

Fi.bl.115
Mi.Bl.128
15 PLN
35218

1996 karnet - "75 LAT MUZEUM POCZTY I TELEKOMUNIKACJI".

Fi.bl.157(114)
Mi.Bl.128
15 PLN
35219

1996 Znaki Zodiaku, kompletny zestaw 11 znaczków, wydanych na papierze fluorescencyjnym - wyraźnie świecącym w świetle lampy ultrafioletowej, w przeciwieństwie do znaczków wydanych na papierze zwykłym, bardzo dobry stan zachowania (zdjęcie wykonano w świetle lampy ultrafioletowej).

Fi.ex.3434-64y
Mi.ex.3582-3612y
200 PLN
35220

1997 zeszycik znaczkowy, bardzo dobry stan zachowania (Fi.45.-).

Fi.10
Mi.MH1
25 PLN
35221

1997 rocznik kopert FDC (bez bl.159A(115A); Fi.141,10).

Fi.3486-3541
Mi.3634-89
110 PLN
35222

1997 rocznik znaczków czystych (Fi.154,50).

Fi.3486-3541
Mi.3634-89
120 PLN
35223

1997 dworki polskie, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Walocha.

Fi.3497MK
50 PLN
35224

1997 Europa CEPT - legendy, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, znaczek uszkodzony, gwarancja Walocha.

Fi.3500MK
30 PLN
35225

1997 600. rocznica Wydziału Teologicznego Uniwersytetu Jagielońskiego, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, znaczek uszkodzony, gwarancja Walocha.

Fi.3513MK
30 PLN
35226

1997 200. rocznica urodzin Pawła Edmunda Strzeleckiego, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni.

Fi.3520MK
90 PLN
35227

1997 poczet królów polskich, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Walocha.

Fi.3523MK
60 PLN
35228

1997 poczet królów i książąt polskich, znaczek makulaturowy z dziurkowaniem "WZÓR" z opakowania z drukarni, gwarancja Walocha.

Fi.3524MK
60 PLN
35229

Fi.3525MK
60 PLN
35230

Fi.3526MK
60 PLN
35231

1997 Światowa Wystawa Filatelistyczna Moskwa 97, arkusik sprzedażny.

Fi.3529 ark.
Mi.3677KB
30 PLN
35232

1997 plakat polski, seria w arkuszach sprzedażnych.

Fi.3530-3 ark.
Mi.3678-81
1 000 PLN
35233

Fi.3530-3 ark.
Mi.3678-81
300 PLN
35234

1997 "Mistrzostwa Świata juniorów w szachach - Żagań" karta beznominałowa z ilustracją przedstawiającą figury szachowe; temat - SZACHY.

10 PLN
35235

1998 znaczek z automatu, 1,20 zł, PP Rzeszów 2 - etykieta samoprzylepna z automatu BANPOL z poddrukiem zabezpieczającym POCZTA POLSKA, logo w typie IV (wysokość błyskawicy 4 mm, szerokość trąbki 27,5 mm, oczka siatki sznura zamknięte), wzdłuż prawego marginesu 5 fluoryzujących gwiazdek; rzadki walor w bardzo dobrym stanie zachowania.

Fi.3IV
Mi.2y
40 PLN
35236

1998 rocznik znaczków czystych, dodatkowo znaczek szwedzki wydania wspólnego z Szwecją (Fi.135,50).

Fi.3524-bl.164
Mi.3690-Bl.134
105 PLN
35237

1998 rocznik kopert FDC (bez bl.163A(121A); Fi.104,40).

Fi.3542-bl.163
Mi.3690-Bl.134
85 PLN
35238

1998 Zygmunt III Waza, karnet wspólnego wydania poczty polskiej i szwedzkiej, znaczki rytował Czesław Słania.

Fi.3582
Mi.2081; 3730
50 PLN
35239

1998 XVII zjazd PZF w Szczecinie, blok cięty.

Fi.bl.162A
Mi.Bl.133B
30 PLN