Auction 104. Postage dues

26041

Fi.D1
Mi.P1
120 PLN
26042

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 21, ciężkie podlepki, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D1
50 PLN
26043

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 95, złamanie i uszkodzony narożnik, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D1
10 PLN
26044

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz. 39, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D1
70 PLN
26045

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIA z poz.11, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D1
100 PLN
26046

Fi.D2
15 000 PLN
26047

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 34, gwarancja.

Fi.D3
25 PLN
26048

Fi.D3
35 PLN
26049

Fi.D3
40 PLN
26050

Fi.D3
35 PLN
26051

Fi.D3
40 PLN
26052

Fi.D3
40 PLN
26053

Fi.D3
35 PLN
26054

Fi.D3
35 PLN
26055

Fi.D3
30 PLN
26056

Fi.D3
30 PLN
26057

Fi.D3
40 PLN
26058

Fi.D3
50 PLN
26059

Fi.D3
50 PLN
26060

Fi.D3
30 PLN
26061

Fi.D3
15 PLN
26062

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 45, gwarancja i oznaczenie.

Fi.D3
40 PLN
26063

Fi.D3
40 PLN
26064

Fi.D3
40 PLN
26065

Fi.D3
40 PLN
26066

Fi.D3
50 PLN
26067

Fi.D3
50 PLN
26068

Fi.D3
60 PLN
26069

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IID z poz. 50, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D3
100 PLN
26070

Fi.D3 B
Mi.P3
100 PLN
26071

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 15/36 h. z nadrukiem formą IIB (Fi.6000.-), dodatkowo z błędem na poz.90 "zaokrąglona górna końcówka S", gwarancja, sygnatura sprawdzająca SM i opis Mikstein.

Fi.D4I
Mi.P11
5 500 PLN
26072

Fi.D4I
Mi.P11
2 800 PLN
26073

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem formy IIB z poz. 92 ,b>z błędem "uszkodzone AA", przedrukowano tą formą tylko 600 znaczków z czego większość zużyto na skarcie pocztowym w Gorlicach, pięć znaczków z arkusza posiada taki błąd, więc w sumie przedrukowano 30! znaczków z tym błędem, gwarancja z oznaczeniem Mikstein, Ryblewski.

Fi.D4I B14
2 800 PLN
26074

1919 wydanie krakowskie, znaczek dopłaty za 20 h. z nadrukiem formą IIA poz. 3, sygnatura SM, gwarancja Mikstein, Koopman, Rachmanow, historyczny atest firmowy Gryżewski.

Fi.D5
Mi.P4
2 400 PLN
26075

Fi.D8
1 000 PLN
26076

Fi.D8
900 PLN
26077

Fi.D8 B
Mi.P7
1 800 PLN
26078

Fi.D9
180 PLN
26079

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 46, ślad po nieznacznym poziomym przygięciu widocznym od strony gumy i niewielka żółta plamka, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D9
200 PLN
26080

1919 wydanie krakowskie, znaczek z nadrukiem pierwszej formy z poz. 47, ślad po nieznacznym poziomym przygięciu widocznym od strony gumy, gwarancja i oznaczenie Schmutz.

Fi.D9
400 PLN