The auction will end on 10.05.2021
The auction ends in:

Current auction Pope John Paul II

Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
17850

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 6 kopert, w tym 4 koperty FDC z kasownikami z datą 7.6.79 i dodatkowo znaczki ze stemplami Kraków i Oświęcim (Mi.69 euro).

Fi.2482-3, bl.106a-b
Mi.2629-30, Bl.75-6
50 PLN
Bid
17851

1979 I wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, blok "srebrny" na FDC (Mi.50 euro).

Fi.bl.106(62)b
Mi.Bl.76
50 PLN
Bid
17852

1980 wizyta Jana Pawła II w Górnej Wolcie - wydanie ministerialne (epreuve de luxe); doskonały stan zachowania.


Mi.782-83
480 PLN
Bid
17853

1981 komplet 2 całostek poczty watykańskiej za 150 i 200 lirów z ilustracją przedstawiającą papieża Jana Pawła II i jego herb, czyste.


20 PLN
Bid
17854

1982 wizyta papieża Jana Pawła II w Wielkiej Brytanii (28.05–2.06), komplet 11 dekoracyjnych kopert skasowanych stemplami okolicznościowymi.


200 PLN
Bid
17855

1983 II wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, karta z datownikiem poczty watykańskiej przedstawiającym wizerunek Matki Boskiej Częstochowskiej.


Mi.808
30 PLN
Bid
17856

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii.


Mi.1749
20 PLN
Bid
17857

1983 wizyta papieża Jana Pawła II w Austrii, ilustrowana całostka.


Mi.P464 
20 PLN
Bid
17858

1985 wizyta Jana Pawła II w Republice Środkowoafrykańskiej.


Mi.1142-43 
15 PLN
Bid
17859

1985 wizyta Jana Pawła II w Togo.


Mi.1879-81 
30 PLN
Bid
17860

1985 wizyta Papieża Jana Pawła II w Ekwadorze.


Mi.1975-79, Bl.115
50 PLN
Bid
17861

1985 wizyta papieża Jana Pawła II w Księstwie Liechtenstein, bloczek na kopercie FDC.


Mi.Bl.12
25 PLN
Bid
17862

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, 2 arkusze: odmiana z numerem i bez numeru (z błędem uszkodzona litera K w POLSKA).

Fi.2951-2 B1
Mi.3099-100
60 PLN
Bid
17863

1987 III wizyta papieża Jana Pawła II w Polsce, komplet 9 czystych kart.

Fi.Cp950-58
40 PLN
Bid
17864

1987 Spotkanie papieża Jana Pawła II z Jaruzelskim na zamku królewskim w Warszawie, blok czysty w specjalnym karnecie Poczty Polskiej przygotowanym z myślą o VIP-ach i klientach dewizowych (sic!).

Fi.bl.132 (88)
Mi.Bl.102 
200 PLN
Bid
17865

1987 wizyta papieża Jana Pawła II w RFN, znaczek na karcie skasowany w Kolonii w dniu rozpoczęcia pielgrzymki.


Mi.1320
20 PLN
Bid
17866

1989 wizyta Jana Pawła II w Zambii.


Mi.478-81 
50 PLN
Bid
17867

2000 spotkanie Jana Pawła II z Jasirem Arafatem.


100 PLN
Bid
17868

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Polskiej, komplet 6 kopert FDC.

Fi.3867-92
Mi.4017-42
120 PLN
Bid
17869

2003 25. rocznica pontyfikatu Ojca Świętego Jana Pawła II - wydanie Poczty Watykanu wspólnie z Pocztą Polską, arkusik czysty.


Mi.1429-53
100 PLN
Bid
17870

2004 karnet - "OSIEM WIZYT DUSZPASTERSKICH OJCA ŚWIĘTEGO JANA PAWŁA II W POLSCE", bloki czyste.

Fi.bl.150-51
Mi.Klb.4109-16 
50 PLN
Bid