The auction will end on 06.05.2024
The auction ends in:

Auction 102. Postcards from Polish territory

Page:
Poz# Photos Description Catalog Features Actual price
8761

1915 widokówka Toruń - Gruss aus Thorn (wiele widoków), z obiegu w 1922, słabszy stan zachowania (ułamany rożek).


80 PLN
8762

1916 widokówka Wrocław, zapisana bez obiegu.


40 PLN
8763

1916 widokówka Warszawa - Ratusz, czysta (z książeczki).


25 PLN
8764

1916 widokówka Gniezno, karta z polskim dodrukiem, czysta.


35 PLN
8765

1916 widokówka z Korschen - Korsze.


60 PLN
8766

1916 widokówka z Poznania. Forty pruskie


70 PLN
8767

1917 widokówka Grodno - ołtarz cudownej Matki Boskiej Studenckiej w kościele farnym, czysta.


20 PLN
8768

1917 widokówka Szczecin, z obiegu.


40 PLN
8769

1917 widokówka Wilno - wnętrze kościoła św. Piotra i Pawła, czysta.


20 PLN
8770

1917 widokówka Wilno, Zaułek Bernardyński, czysta.


30 PLN
8771

1917 widokówka Brześć nad Bugiem, czysta, stan słabszy.


20 PLN
8772

1917 widokówka Wilno, czysta.


15 PLN
8773

1917 widokówka Grodno, Stary Zamek, czysta.


35 PLN
8774

1917 widokówka Tatry - Dolina Jaworzynka, czysta.


20 PLN
8775

1917 widokówka z Warszawy.


50 PLN
8776

1917 widokówka ze Lwowa z obiegu z austriackiej poczty polowej.


15 PLN
8777

1917 widokówka z Rzeszowa z obiegu z austriackiej poczty polowej.


25 PLN
8778

1918 widokówka Stryj, z obiegu.


20 PLN
8779

1919 widokówka Bydgoszcz, karta z polskim dodrukiem, czysta.


40 PLN
8780

1919 widokówka Dąbrowa, ulica Francuska, czysta (z zeszyciku).


40 PLN
8781

1919 widokówka Toruń (Kulmerstrasse mit Kriegerdenkmal) z nadrukiem polskim (ul.Chełmiń), czysta, dobry stan zachowania (punktowe ubytki na froncie).


70 PLN
8782

1919 widokówka Gniezno (Gimnazjum), czysta, dobry stan zachowania.


60 PLN
8783

1920 widokówka reklamowa szampana Leon Chandon wydana dla przedstawicielstwa w Warszawie, czysta.


150 PLN
8784

1920 około, widokówka Krotoszyn zamek (Krotoschin Schloss), czysta.


40 PLN
8785

1920 około, widokówka z Krakowa.


40 PLN
8786

1922 widokówka Gdańsk (Alte Krantor) żuraw, z obiegu.


30 PLN
8787

1923 widokówka Częstochowa, czysta.


45 PLN
8788

1924 widokówka Swoszowice, czysta.


80 PLN
8789

1925 widokówka Gostyń, czysta.


40 PLN
8790

1925 widokówka Puck, czysta.


40 PLN
8791

1926 widokówka Tczew, Hala Miejska, czysta (z książeczki).


20 PLN
8792

1926 widokówka Wisła - Śląsk Cieszyński, czysta.


20 PLN
SOLD
8793

1926 widokówka Amerykańska Linia Rządowa (United States Line) - okręt Leviathan, wydanie dla biura w Warszawie, czysta.


120 PLN
8794

1926 około, widokówka fotograficzna przedstawiająca szyb naftowy, nad bramą napis "Galicyjskie Karpackie Akcyjne Towarzystwo Naftowe dawniej Bergheim & MacGarvey sekcja Ratoczyn", z obiegu (znaczek zdjęty); sucho tłoczony znak nakładcy "W.SELINGER FOTOGRAF BORYSŁAW"; bardzo dobry stan zachowania.


200 PLN
8795

1926 widokówka z pałacem w Kopaszewie.


80 PLN
8796

1927 widokówka Hel - latarnia morska, zapisana bez obiegu.


70 PLN
8797

1928 widokówka Lisków, Poczta i urząd gminny, czysta.


60 PLN
8798

1928 widokówka Lisków, Seminarjum nauczycielskie, czysta.


40 PLN
8799

1928 widokówka Krzemieniec - góra Bony, z obiegu (znaczek zdjęty).


60 PLN
8800

1928 widokówka Pińsk - kościół katedralny, karta fotograficzna, z obiegu.


100 PLN