The auction will end on 01.03.2021

Current auction Other

8839

1944 katalog Pionier autorstwa Stanisława Miksteina znaczków polskich i Generalnego Gubernatorstwa, 198 stron, ilustracje, dobry stan zachowania.

40 PLN
Bid
8840

1978 książka Franciszka Bogackiego "Poczta Polska w Gdańsku", 150 stron.

40 PLN
Bid
8841

1986 reprint miesięcznika "Filatelista" wydawanego w Rzeszowie w latach 1908-9, twarda oprawa.

Mi.
35 PLN
Bid
8842

1993 pięknie wydany bogato ilustrowany angielskojęzyczny album "Post and philately in Wielkopolska", druk i twardą oprawa, English version, 252 strony + cięty blok Legenda o orle białym z Wystawy światowej Poznań 93.

50 PLN
Bid
8843

2006 bogato ilustrowany katalog aukcyjny firmy Interphil Pawła Wohla, katalog 2. aukcji, 318 stron, kopalnia informacji i ilustracji.

100 PLN
Bid
8844

2007 bogato ilustrowany katalog aukcyjny firmy Interphil Pawła Wohla, katalog 3. aukcji, 407 stron, kopalnia informacji i ilustracji.

100 PLN
Bid