The auction will end on 05.10.2020

Current auction Other

36324

1936-7 12 numerów "Ilustrowanych Wiadomości Filatelistycznych" - numery; 46-8, 52-4, 56-63, 69, stan użytkowy.

200 PLN
Bid
36325

1944 katalog Pionier autorstwa Stanisława Miksteina znaczków polskich i Generalnego Gubernatorstwa, 198 stron, ilustracje, dobry stan zachowania.

40 PLN
Bid
36326

1972 dwa projekty autorstwa Waldemara Andrzejewskiego i Henryka Chylińskiego biorące udział w konkursie na znaczki wydania poczty Organizacji Narodów Zjednoczonych, projekty nie wygrały konkursu i zostały odesłane do autorów - koperta z ONZ w Nowym Jorku, unikalne projekty z archiwum po jednym z projektantów.

2 000 PLN
Bid
36327

1978 książka Franciszka Bogackiego "Poczta Polska w Gdańsku", 150 stron.

40 PLN
Bid
36328

1986 reprint miesięcznika "Filatelista" wydawanego w Rzeszowie w latach 1908-9, twarda oprawa.

Mi.
35 PLN
Bid
36329

1993 pięknie wydany bogato ilustrowany angielskojęzyczny album "Post and philately in Wielkopolska", druk i twardą oprawa, English version, 252 strony + cięty blok Legenda o orle białym z Wystawy światowej Poznań 93.

50 PLN
Bid