Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1916 Zawiercie, seria znaczków bez nadruku kontrolnego (Mi.360 euro), nietypowo jasny środek znaczka za 10 f., bardzo ładny stan zachowania, pełna oryginalna guma z jednym maleńkim zmatowieniem, imponujący zestaw sygnatur i gwarancji, dwie własnościowe lub firmowe, Rachmanow, Mikstein, Jungjohann BPP.

Lot # 18517

Auctionen 99
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 750 PLN
Katalog: Fi.1-2III
Kategorie: Städtepost 1914-1918

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück