Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1940 polska karta pocztowa z królem Kazimierzem Jagiellończykiem, z nadrukiem, sygnatura (X-1938); hasło propagandowe H - "TELEFON ZAOSZCZĘDZA CZAS I PIENIĄDZE", wysłana 11.11 z Łowicza do Warszawy, znak opłaty unieważniony datownikiem LOWITSCH; słabszy stan zachowania (karta pionowo złamana).

Lot # 3216

Auctionen 97
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 40 PLN
Katalog: Fi.Cp4I1
Kategorie: Generalgouvernement

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück