Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1944 zaproszenie na zebranie klubu WKS Warta z wydrukowanym tekstem "W.K.S. WARTA / MA ZASZCZYT PROSIĆ J.W.P. / NA ZEBRANIE KOLEŻEŃSKIE / / DNIA ___ GODZ ___" i ozdobione grafiką przedstawiającą ratusz poznański i godło klubu, której autorem jest Zygmunt Pazda; dobry stan zachowania.

Lot # 39045

Auctionen 96
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 400 PLN
Katalog:
Kategorie: Kriegsgefangenlager Woldenberg

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück