Die Auktion beginnt am 21.06.2024
Zurück

Beschreibung

1939 Wydanie z okazji Kongresu Lekarzy i Przyrodników w Sopocie - Wilhelm Konrad Röntgen, bardzo rzadka karta ostemplowana 29.4 kasownikiem okolicznościowym "GESUNDHEIT DEM DEUTSCHEN VOLKE", słabszy stan zachowania (ubytki powierzchni papieru na odwrocie; Fi.450.-).

Lot # 43041

Auctionen 96
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 200 PLN
Katalog: Fi.Cp62B/25
Kategorie: Freie Stadt Danzig

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück