Die Auktion beginnt am 21.06.2024
Zurück

Beschreibung

1924 Herb Gdańska w owalu, kasowany znaczek za 15 fen z błędem na poz.11 "nosek lewej cyfry 1 przedłużony ku dołowi i pęknięta u dołu litera D w Danzig" (Fi.250.-), zwraca uwagę uszkodzenie owalu tarczy z lewej strony oraz ramki tarczy herbowej powyżej i liter Da w Danzig; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja Krawczyk.

Lot # 42935

Auctionen 96
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 250 PLN
Katalog: Fi.208 B1
Mi.214I
Kategorie: Freie Stadt Danzig

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück