Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1943 Hetmani, znaczek za 10 f. ze Stanisławem Żółkiewskim na pocztówce ozdobionej drzeworytem sygnowanym Z.S. (Zygmunt Szatkowski) lub Ż.S. (Żukowski Stanisław), wysłanej 8.IV.1944; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.

Lot # 21391

Auctionen 94
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 120 PLN
Katalog: Fi.25
Kategorie: Kriegsgefangenlager Woldenberg

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück