Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1932 godło państwowe, karta podwójna - część z opłaconą odpowiedzią za 20 gr, sygnatura M.P.i T.(IX-1933)500.000., przesłana 10.VIII.34 miejscowo we Lwowie, znak opłaty unieważniony wirnikiem propagandowym PACZKI ŻYWNOŚCIOWE wyróżnik "a" (Myślicki 32 112); bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 25406

Auctionen 94
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 40 PLN
Katalog: Fi.Cp52A
Kategorie: Ganzsachen

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück