Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1942 Oflag IIB Arnswalde, karykatury oficerskie:

górna, o wymiarach 104x128 mm wykonana piórkiem i kredkami, sygnowana "W.Urbański";

dolna, o wymiarach 127x103 mm, wykonana piórem, satyryczny podpis, sygnowana nieczytelnie, datowana Choszczno 25.IV.1942;

dobry stan zachowania;

na karcie albumowej.

Lot # 21949

Auctionen 94
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 1 000 PLN
Katalog:
Kategorie: Gefangenlager und Interniertenpost im II Weltkrieg

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück