Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1919 wojna polsko-sowiecka, patriotyczny formularz wysłany 19/10 ze Zbaraża do Lwowa, datownik nadawczy "POCZTA POLOWA WP 12" z wyróżnikiem "a"; jednowierszowa pieczęć formacyjna z dopisanym numerem "5" "Pułk Artylerii Polowej"; dekoracyjny walor w bardzo dobrym stanie zachowania; sygnowano "ZE ZBIORU W.Dziulikowskiego".

Lot # 34666

Auctionen 91
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 300 PLN
Katalog:
Kategorie: Feldpost im I Weltkrieg

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück