Die Auktion endet am 06.05.2024
Zurück

Beschreibung

1923 Republika Weimarska - Inflacja, opłata 60.000.000.000 - frankatura mieszana wydań nominowanych w miliardach, list ekspresowy wysłany 24.11 z Monachium do Oberammergau, znaczek z 5 Mrd/10 Mln z uszkodzonymi cyfrą 5 i literą d w Milliarden; bardzo dobry stan zachowania.

Lot # 8156

Auctionen 87
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 400 PLN
Katalog:
Mi.325, 326, 334, 335
Kategorie: Deutschland

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück