Die Auktion endet am 06.05.2024
Zurück

Beschreibung

1929 Otwarcie Linii Lotniczej Katowice - Poznań - Bydgoszcz - Gdańsk, okolicznościowy czerwony stempelek z zaznaczoną trasą lotu i napisem "I Lot Katowice - Poznań", 1.VI lotem tym przewieziono zaledwie 80 przesyłek; bardzo dobry stan zachowania; sygnowany R.Tocila, gwarancja Vaumund PP.

Lot # 7736

Auctionen 87
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 400 PLN
Katalog: Fi.93a
Kategorie: Flugpost

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück