Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück

Beschreibung

1945 Belweder 3 zł, karta bez hasła propagandowego, sygnatura w układzie poziomym dofrankowana i jako lotnicza polecona wysłana 4.III.47 z urzędu Warszawa 22 do Brukseli, adresata nie odnaleziono i przesyłkę po doklejeniu nalepek w języku francuskim i niderlandzkim: "Inconnu" (nieznany) i "Onbekend" (nieznany) odesłano do nadawcy, datownik odbiorczy z 15.3; dekoracyjna całość o ładnie udokumentowanym obiegu, dobry stan zachowania.

Lot # 4404

Auctionen 87
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 120 PLN
Katalog: Fi.Cp96IA, 377, 410
Mi.410, 443
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück