Registrierung
Login
Registrierung
Login
Home page
Aktuelle Auktion
letzte Ergebnisse
Archiv
Vorschriften
Kontakt
Die Auktion beginnt am
21.06.2024
Zurück
Beschreibung
1916 Warszawa, miejscowy list wysłany 28.2, doręczenie opłacono znaczkiem poczty miejskiej skasowanym datownikiem K.O.m.st.W. POCZTA MIEJSKA z wyróżnikiem "b".; dobry stan zachowania.
Lot # 8945
Auctionen 78
Schließen:
Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis:
50 PLN
Katalog:
Fi.10
Kategorie:
Städtepost 1914-1918
Anzahl der Gebote:
0
Die Geschichte bietet
Zurück