Die Auktion endet am 08.07.2024
Zurück

Beschreibung

1950 "groszy" znaczki z nadrukiem typu 23, miejscowy list (druki) ofrankowany 3 znaczkami za 5 zł (Kongres Ludowy) z grupy bardzo rzadko spotykanych z nadrukiem, przesłany 2.5.51 z Muzeum Narodowego w Warszawie; dobry stan zachowania; sygnowano Roszkowski.

Lot # 20653

Auctionen 74
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 500 PLN
Katalog: Fi.501
Mi.642
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück