Die Auktion beginnt am 21.06.2024
Zurück

Beschreibung

1844 kompletny składany list z treścią z Międzyrzecza do Londynu, adnotacje i stemple tranzytowe, bardzo dobry stan zachowania, z kolekcji M.Bojanowicza z jego sygnaturą wewnątrz listu.

Lot # 8215

Auctionen 73
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 3 000 PLN
Katalog:
Kategorie: Vorphilatelie

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück