Die Auktion beginnt am 21.06.2024
Zurück

Beschreibung

19445 P.K.W.N., znaczek za 2/25 gr. z błędem nadruku na poz.45/56 "uszkodzona cyfra 4 w 1944", dodatkowo przerwana prawa kreska, znaczek za 2 złote ma najmniej (tylko 8) katalogowanych błędów nadruku, błędy na odwróconych i podwójnych nadrukach są unikalne (Fi.+50%), gwarancja i opis Schmutz.

Lot # 48182

Auctionen 69
Schließen: Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis: 5 000 PLN
Katalog: Fi.345 No B7
Mi.387
Kategorie: Volksrepublik Polen 1944-1952

Anzahl der Gebote: 0 Die Geschichte bietet
Zurück