Registrierung
Login
Registrierung
Login
Home page
Aktuelle Auktion
letzte Ergebnisse
Archiv
Vorschriften
Kontakt
Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück
Beschreibung
1919 Powstanie Wielkopolskie, patriotyczna widokówka (sygnowana litografia, ręcznie podbarwiana) wysłana 18.12 z Poznania do kompanii rekonwalescentów w Nowo Radomsku; formacyjna pieczęć listowa; bardzo dobry stan zachowania.
Lot # 37127
Auctionen 67
Schließen:
Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis:
350 PLN
Katalog:
Kategorie:
Feldpost im I Weltkrieg
Anzahl der Gebote:
0
Die Geschichte bietet
Zurück