Registrierung
Login
Registrierung
Login
Home page
Aktuelle Auktion
letzte Ergebnisse
Archiv
Vorschriften
Kontakt
Die Auktion beginnt am
21.06.2024
Zurück
Beschreibung
1875 Królestwo Polskie, rosyjska całostka stosowana na Ziemiach Polskich, koperta za 8 kop, rozmiar: 145x81 mm; bardzo dobry stan zachowania, sygnowana na odwrocie Bolesław SKIRMUNT.
Lot # 14190
Auctionen 64
Schließen:
Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis:
120 PLN
Katalog:
Mi.U22C
Kategorie:
Königreich Polen
Anzahl der Gebote:
0
Die Geschichte bietet
Zurück