Registrierung
Login
Registrierung
Login
Home page
Aktuelle Auktion
letzte Ergebnisse
Archiv
Vorschriften
Kontakt
Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück
Beschreibung
1943 Hetmani, znaczek ze Stanisławem Żółkiewskim na pocztówce ozdobionej drzeworytem sygnowanym Z.S.(Zygmunt Szatkowski), wysłanej 8.IV.1944; bardzo dobry stan zachowania; gwarancja.
Lot # 16972
Auctionen 59
Schließen:
Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis:
120 PLN
Katalog:
Kategorie:
Kriegsgefangenlager Woldenberg
Anzahl der Gebote:
0
Die Geschichte bietet
Zurück