Registrierung
Login
Registrierung
Login
Home page
Aktuelle Auktion
letzte Ergebnisse
Archiv
Vorschriften
Kontakt
Die neu Auktion wird bald beginnen
Zurück
Beschreibung
1919 Powstanie Wielkopolskie, patriotyczna widokówka (sygnowana litografia, ręcznie podbarwiana), wysłana 18.XII z Poznania z kompanii rekonwalescentów w Nowo Radomsku; formacyjna pieczęć listowa; bardzo dobry stan zachowania.
Lot # 513
Auctionen 42
Schließen:
Die Auktion ist beendet
Aktueller Preis:
250 PLN
Katalog:
Kategorie:
Feldpost im I Weltkrieg
Anzahl der Gebote:
0
Die Geschichte bietet
Zurück